Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на літній період, оскільки водні об’єкти, що знаходяться в межах території громади, не мають облаштованих пляжів та не відповідають вимогам «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України».
З початку 2024 року на водоймах Тернопільської області загинуло вже 24 людини, з них – 4 дітей. Причиною трагічних випадків є банальна людська недбалість: купання у нетверезому стані, купання у ...
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади.
Найважливіше із наради:
КП «Благоустрій» повинен покращити якість прибирання міста, обговорили також роботу різноробочих у селах громади;
підняли питання наведення чистоти навколо сміттєвих контейнерів КП «Чортківський ККП» поблизу багатоповерхівок;
КП «Міськсвітло» працює над завершенням підключення генератора до Чортківського ліцею №7; отримали доручення встановити камеру ...
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради:
ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг.
ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПОСАДИ:
громадянство України;
володіння державною мовою;
освіта вища.
Резюме можна надсилати на одну з електронних скриньок: robota@chortkivmr.gov.ua, volshmatko@gmail.com
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до відділу персоналу та нагород Чортківської міської ради: м. Чортків, вул. Т. Шевченка, 21, ...
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у Тернополі проводили «Тренінг з участі молоді та адвокації».
Від Чорткова нашу молодіжку представляла Онисія Денисенко, Анастасія Мудра та Ірина Максимчук.
У рамках тренінгу представники молодіжних рад з Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей дискутували про молодіжну політику, кращі практики функціонування молодіжних рад та конгресів, разом визначали потреби сучасної ...
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено до 50% дорослого населення. «Служба зайнятості Тернопільщини також надає ряд послуг з професійного навчання дорослого населення. На сьогодні до 30 тисяч 280 грн можуть отримати на професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації: - зареєстровані у СЗ безробітні – сертифікат на оплату навчання + сертифікат на проживання (за потреби), також СЗ оплачує проїзд до ...