Як у Чорткові відзначали цикл Різдвяних свят
Із звіту відділу культури, туризму, національностей та релігії
Січень місяць завжди багатий на святкові події.
Міська влада як і в минулому році, так і цьогоріч робила усе можливе, щоб жителі Чорткова мали змогу розважитись і отримати максимум позитивних емоцій від концертних програм, театралізованих дійств, шоу тощо.
За дорученням міського голови Володимира Шматька відділом культури, туризму, національностей та релігії було розроблено ряд культурно-мистецьких заходів за участі як аматорів сценічного мистецтва, так і професійних виконавців.
Сума використаних коштів, виділених з міського бюджету на дані цілі склала 124 тис.195 грн.
Зокрема, 14 січня п.р. на площі Героїв Євромайдану відбулось “Свято коляди” з концертною програмою за участі колективів загальноосвітніх шкіл міста, міської музичної школи, Палацу дітей та юнацтва, а також відомого Тернопільського гурту “Фіра” та заслуженого артиста України Андрія Князя.
На проведення цього заходу з міського бюджету було виділено кошти у сумі 81 тис. 195 грн.
Порадували наших місцян і актори Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка виставою “Ніч перед Різдвом”, що пройшла 16 січня п. р. у приміщенні РБК ім. К. Рубчакової.
На оплату їх виступу з міського бюджету використано 22 тис. грн.
На Різдвяний концерт гурту “Тріода”, що проходив 25 січня п.р. у приміщенні РБК ім. К. Рубчакової відділом культури, туризму, національностей та релігії було закуплено квитків на суму 15 тис. грн.
Ці квитки отримали безкоштовно учасники АТО та їх сім’ї, діти-інваліди, діти з прийомних сімей, переможці міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад загальноосвітніх шкіл міста.
Також за сприяння міської влади 26 січня п.р. у Чорткові побували артисти клубу веселих і кмітливих центру культури і дозвілля м. Теребовлі з гумор шоу “Трембовлянський формат”.
На оплату їх виступу з міського бюджету витрачено 6 тис. грн.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі