Із чергового прийому громадян
У Чортківській міській раді відбувся черговий прийом громадян, який провели в.о. міського голови Олег Недокус та заступник міського голови Роман Тимофій.
Серед питань, з якими звернулися жителі міста – проблема розподілу земельної ділянки, виділення матеріальної допомоги та інше.
Зокрема, мешканці багатоквартирного будинку, що за адресою вул. Броварова, 68 звернулись з проблемою розподілу земельної ділянки, яку вони разом із жителями сусіднього будинку (вул. Броварова, 70) не можуть вирішити ще з літа минулого року.
Днями раніше члени постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку разом із начальником відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища Роксоланою Губ’як побували за вищезгаданою адресою для вивчення проблемного питання та розробили план його вирішення. Однак, мешканці сусідніх будинків не можуть дійти згоди щодо плану розподілу, а згодом і приватизації земельних ділянок.
Заступник міського голови Роман Тимофій дав чітку рекомендацію заявникам, щоб ті рухались у правовому полі, готуючи документацію для приватизації земельної ділянки, а начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища Роксолана Губ’як порадила звернутися за допомогою до юриста та архітектора, щоб розробили свій план розподілу земельної ділянки. А згодом, швидше за все, цю проблему вирішуватиме суд.
Також на прийомі побувала жителька нашого міста, яка просила матеріальної допомоги для лікування свого чоловіка – інваліда І групи. В.о. міського голови Олег Недокус пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання.
Усі звернення уважно вислухано та детально розглянуто. Окремі питання доручено детально опрацювати керівникам відповідних структур міської ради для подальшого їх вирішення у визначений діючим законодавством термін.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі