Ветеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток або запуск власної справи.
Допомагаємо спільно з партнерами зміцнювати спільноту ветеранських бізнесів, щоб створювати нові робочі місця!
Дивіться освітній серіал «Гранти для ветеранів» та дізнайтеся:
– ключові аспекти грантових програм: «Власна справа» та «Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей»
– вимоги до учасників, розмір гранту, кількість людей для працевлаштування
– інформацію про реєстри для перевірки ділової репутації.
Навчання включатиме в себе не лише теоретичні знання, а й розбір практичних кейсів. Учасники також отримають доступ до необхідних шаблонів та інструкцій для самостійної роботи після перегляду серій і тести для перевірки знань.
Переходьте за посиланням https://curly.click/r/967a та навчіться формувати бізнес-ідеї та писати бізнес-план прямо зараз.
Освітній серіал створено Kyiv School of Economics за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Дія.Освіта за підтримки Фонд “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Інформаційний партнер – Державна служба зайнятості.
Консультації можна отримати у місцевому підрозділі Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. 6575675360.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати даліЗА ПАРКУВАННЯ НА АВТОБУСНІЙ ЗУПИНЦІ – ШТРАФ!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради продовжує виявляти недобросовісних водіїв, …Читати далі