НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
• Підключення генератора у Чортківському ліцеї №7.
• Демонтаж залізобетонної опори по вул. Ягільницька.
• Ремонт системи оповіщення по вул. Пігути.
• Встановлення камери відеонагляду у с.Біла.
• Встановлення автомату у Чортківському ліцеї №7, переключення сховища на резервне джерело живлення (генератор).
• Ремонт валідатора.
![💦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
• Бригада АВР з водопостачання минулого тижня по вул. Вокзальна замінили 30 м труби після ліквідації прориву, по вул. Галицька вичистили колодязь, демонтували водозабірну колонку та встановили нову, попередньо ліквідувавши рпорив мережі, по вул. Ст.Бандери та селі Біла, по вул. Садова ліквідували прорив. По вул. Шевченка працювали над відновленням дорожнього покриття.
• Бригада з водопостачання виконувала планові роботи на території насосної станції «Хлораторна» (ремонт покрівлі лабораторії, ремонт екскаватора JCB, зварювальні роботи та ін.)
• Бригада з водовідведення працювала в звичному режимі (викачка септиків, ліквідування закупорювань). Здійснили виїзди по вул. Кн. В.Великого, вул. Незалежності, вул. Ст.Бандери та ін. По вул. Незалежності, 61, стикнулись з великим забрудненням каналізаційних мереж, що свідчить про безвідповідальне ставлення абонентів до правил користування ними.
• Абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства (договори, повірка лічильників, перепломбування, робота з боржниками).
• Відділ збуту нагадує абонентам КП «Чортківське ВУВКГ» про необхідність повірки лічильників старших 4-х років (заміна лічильника за потреби) та відновлення договорів. Окрім того, просить споживачів про своєчасну оплату за надані послуги.
![🚧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1/16/1f6a7.png)
• Здійснювали благоустрій вул. Незалежності, скошували траву мотокосою.
• Провели благоустрій автобусних зупинок в м. Чортків.
• Провели благоустрій клумб з трояндами (обсапування та обривання сухих відцвілих квітів).
• Обрізали відцвілі квіти на клумбах, поливали квіти.
• Поливали квіти на стовпах по вул. Ст.Бандери.
• Обприскували троянди від шкідників по клумбах.
• Підмітали, прибирали, збирали та вивозили сміття.
• Прибирали біля пам’ятників та автобусних зупинок.
![🛠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f6e0.png)
• Незалежності, 61; Шевченка, 62; Ст.Бандери, 54В; Коновальця, 4; Горбачевського, 6 – чистка каналізації.
• Кн. В.Великого, 4А; Лепкого, 9 – ремонт коридорного освітлення.
• Галицька, 1А; Шевченка, 39; Незалежності, 67; Кн. В.Великого, 4А – ремонт електричних щитків.
• Незалежності, 61 – виготовлення і встановлення лавки.
• Незалежності, 70 – ремонт покрівлі.
• Незалежності, 63 – ремонт водяного лежака.
• Незалежності, 70 – виготовлення пісочниці.
• Вокзальна, 1; Коновальця, 4 – перевірка-чистка димових вентиляційних каналів.
• Ст. Бандери, 9; Залізнична, 90, 84; Вокзальна, 1,10; Січових Стрільців, 7 – косіння трав на прибудинкових територіях.
• Прибирання прибудинкових територій.
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
• Прибирання спортивних майданчиків на стадіоні «Харчовик» та по вул. Січинського.
• Прибирання парку ім. І. Франка та відпочинкової зони біля ГЕС, парку Моклеків.
• Санітарна обрізка дерев, кущів у парку ім. І. Франка, стадіоні «Харчовик», парку Моклеків та інших локаціях, згідно з актами обстежень.
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати далі