ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ
24 квітня 2024 року фахівцями Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості з метою обізнаності громадян щодо переваг легальної зайнятості, підвищення мотивації до офіційного оформлення трудових відносин, проведено чергове засідання клубу для безробітних осіб на тему “Переваги легальної зайнятості в умовах військового стану” спільно із соціальними партнерами.🤝
✔️Головний інспектор управління інспекційної діяльності в Тернопільській області Ольга Кузик ознайомила присутніх із основами законодавства про працю в Україні, з трудовими правами та соціальними гарантіями найманих працівників, організацією трудових відносин в умовах військового стану. Також учасники заходу дізналися про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди та умови, які можуть свідчити про примусову працю.
Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області
✔️Начальник відділу обслуговування громадян №12 Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Михайло Сташків звернув увагу присутніх, що у випадку неформальних трудових відносин бюджет недоотримує кошти, які так необхідні для вирішення соціальних питань. Особливо сьогодні, в умовах військового стану, коли кожна копійка на рахунку, працівники, які погоджуються на «компроміс» – неофіційну зайнятість, фактично, позбавляють себе надійного соціального захисту та гідного пенсійного забезпечення на старість, адже згідно з чинним законодавством, нарахування пенсій залежить від двох критеріїв: розміру заробітної плати та страхового стажу.
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області
✔️ℹ️“Кожен громадянин повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин. Вибравши легальну працю – Ви не тільки забезпечите себе від неприємностей, а й підтримаєте країну, зробите свій внесок у Перемогу”💙💛, – у підсумку, наголосила провідний юрисконсульт Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Григорук.
‼️Наприкінці заходу шукачі роботи отримали кваліфіковані відповіді на низку актуальних запитань.
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі