НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
• Заміна ліхтарів та ламп у с. Горішня Вигнанка.
• Ремонт ліхтарів вуличного освітлення.
• Заміна на нові LED-ліхтарі по вул. Лепкого, Лесі Українки.
• Ремонт мережі відеонагляду на каналізаційних очисних спорудах.
• Заміна лампи на Копичинецькому мосту.
• Ремонт мережі вуличного освітлення у с. Біла, с. Пастуше.
• Заміна ламп та патронів у парку ім. І. Франка.
![💦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
• Бригада АВР з водопостачання протягом минулого тижня виконувала наступні роботи: по вул. Вільшана у с. Біла розкопали та ліквідували прорив мережі, по вул. Кн. В.Великого, 16, та вул. Незалежності провели ревізію колодязя та встановили люк, по вул. Кн. В.Великого, 24, в колодязі набили сальник вентиля перекриття та ліквідували прорив, по вул. Чайківського ліквідували прорив, по вул. Броварова відключили неплатника за послуги від мережі водопостачання.
• Бригада з водопостачання на території станції доочистки «Хлораторна» виконувала роботи з благоустрою (чистка дерев). На «Старій насосній» заминили електрообладнання (каскад №6 та №12). Виконали заміну засобу обліку води.
• Бригада з водовідведення працювала в звичному режимі (викачка септиків, ліквідування закупорювань по вул. Шевченка, вул. Лепкого, вул. Ст.Бандери, вул.Січинського та ін.). Проводили роботи з благоустрою.
• Працівники лабораторії проводять щоденний контроль якості питної води.
• Абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства (договори, повірка лічильників, перепломбування, робота з боржниками).
• Відділ збуту нагадує абонентам КП «Чортківське ВУВКГ» про необхідність повірки лічильників старших 4-х років (заміна лічильника – за потреби) та відновлення договорів. Окрім того, просить споживачів про своєчасну оплату за надані послуги.
• «Чортківське ВУВКГ» спільно з відділом інформаційної політики Чортківської міської ради продовжує проводити роз’яснювальну роботу, пов’язану з висвітленням проблем комунального підприємства та шляхів їх вирішення.
• В ніч з 22 на 23 лютого працівниками КП «Чортківське ВУВКГ» провели інспектування мереж з метою виявлення витоків та проблемних ділянок.
• Розвантажили сонячні панелі, які громада отримала від міжнародних партнерів.
![🛠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f6e0.png)
• Провели благоустрій скверів та пам’ятників в м. Чортків.
• Підмітали, прибирали, збирали та вивозили сміття з вулиць м. Чорткова.
• Частково провели ямковий ремонт холодним асфальтом по вулицях в м. Чортків.
• Прибирали дороги, тротуари та пішохідні доріжки в м. Чортків.
• Прибирали та вивозили сміття із вулиць м. Чортків.
• Прибирали біля пам’ятників та автобусних зупинок.
![🚧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1/16/1f6a7.png)
• Кн. В. Великого, 4А; Шевченка, 84; Коновальця, 1 – чистка каналізації.
• Коновальця, 1; Шевченка, 84 – ремонт електричних щитків.
• Лепкого, 9; Кн. В.Великого, 4А – ремонт коридорного освітлення.
• Січинського, 3; Залізнична, 88; Січових Стрільців, 7; Вокзальна, 1 – перевірка-чистка димових вентиляційних каналів.
• Вокзальна, 10 – ремонт системи водопостачання і заміна каналізаційного лежака в підвалі 4,5 м та підключення до діючих 3 стояків.
• Коновальця, 7 – заміна каналізаційного і водяного стояка.
• Ст. Бандери, 9; Шевченка, 84 – кронування 3 дерев, вивезення гілля.
• Прибирання прибудинкових територій.
![✝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1/16/271d.png)
• Вивезення сміття з кладовищ м. Чортків та сіл Чортківської громади.
• Здійснено підсипання запалої землі на могилах воїнів на кладовищі по вул. Ягільницька.
• Завершено видалення кущів-самосівів на кладовищі м. Чортків по вул. Січових Стрільців.
• Продовжується інвентаризація місць поховань на кладовищах громади. На даний час проводиться інвентаризація могил на кладовищі по вул. Січових Стрільців у м. Чортків.
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
• Прибирання спортивних майданчиків на стадіоні «Харчовик» та по вул. Січинського.
• Прибирання парку ім. І. Франка та відпочинкової зони біля ГЕС, парку Моклеків.
• Санітарна обрізка дерев, кущів у парку ім. І. Франка, стадіоні «Харчовик»
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429669162_803646201809021_3492217152046872070_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=DGLn_O_vUEIAX-T6EjT&_nc_oc=AQkZUfiLjvuKUeOXiMOD6i4_qj3FHUHkmZMVammK9WOLbFHSMJTBmE-Ko7EURC3lgJg&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBSpxH9i1w4zT4UP8hY-XFj2LSS3vplmlIIf_CEFqx_nw&oe=65E37522)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429805996_803646188475689_4355241459328577400_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=LSqksmvBkVYAX-4W37k&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBhqcZYwKIegJSu4FOhIewRfUMM-WAnZH1zeIsde6RvJg&oe=65E42BA3)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/430081498_803646288475679_8446670423394648306_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=HKccpqCnr3wAX_qdGzO&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfABZsp09Typwaji8nVA_2YcLr4W0qXqGGi_e6PJBkE04w&oe=65E4929B)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429822116_803646305142344_5855528346402274439_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=BJ9oTcg30DkAX_CRzyJ&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDVwmsae-ajp-hch3YlwYSVAyyuPsau9GSr3EV8_MivXQ&oe=65E401B5)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429750376_803646315142343_5525086506142297825_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ckRtWlNsXvoAX8DTDKg&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBxFZow6-gZ-nEavX5ivxShfkAXazN6jcllgf6vMICTPg&oe=65E406FD)
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі