ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ НАГАДУЄ СПОЖИВАЧАМ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ
Це пов’язано з тим, що втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України №412 від 5 квітня 2022 року, згідно з якою до завершення воєнного стану повірка лічильників не була обов’язковою. Натомість Кабмін 7 квітня 2023 р. ухвалив постанову №440, відповідно до якої абоненти тих регіонів, де не ведуться бойові дії, а це зокрема і Тернопільщина, повинні надати прилади обліку на повірку.
Відповідно до ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці.
Наказом Мінекономіки від 13 жовтня 2016 р. №1747 встановлено міжповірочний інтервал для лічильників води – 4 роки. Враховуючи, що виробником встановлено термін експлуатації приладу від 10 до 12 років, повірка може проводитися не більше 3 разів. У випадку, якщо лічильник експлуатується понад 10 років – є велика ймовірність, що державну повірку він може не пройти.
Придбання, встановлення та повірка лічильників відбуваються за рахунок коштів споживача, оскільки ця послуга не є складовою тарифу на холодне водопостачання та водовідведення.
Інформацію стосовно необхідності проведення повірки приладу обліку можна отримати у абонентському відділі нашого підприємства або за номерами телефонів: 0988075878, 0673505941, 2-27-52.
Розпломбування, демонтаж (за потреби) лічильника здійснюється представником виконавця виключно в присутності споживача та оформляється актом, в якому вказано останні показники.
Вартість монтажу (демонтажу) лічильника становить 316,29 грн, розпломбування – 44,31 грн, опломбування – 93,36 грн., У випадку проведення планової повірки лічильника або заміни лічильника на новий, плата за роз пломбування та опломбування не береться.
Послуги повірки водолічильника можна замовити в сервісному центрі ДП «Тернопільстандартметрологія» за адресою: м. Чортків, вул. Копиченецька, 23; тел.: 2-66-09, 0675954934.
Зробити повірку водо лічильника можна і без його демонтажу. Це вартуватиме 300 грн – виїзд працівників метрології. Вартість повірки водо лічильника у ДП «Тернопільстандартметрології» – 160 грн.
Якщо не провести повірку лічильника протягом певного періоду, то показники лічильника при проведенні нарахувань не будуть враховуватися! Вам автоматично нарахують середні за останні 12 місяців показники, як це визначено законодавством.
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі