ЗРАДА ВІДМІНЯЄТЬСЯ: МІСЬКА РАДА ЗАКУПИЛА ГЕНЕРАТОРИ ДЛЯ «ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ» ЗА РИНКОВИМИ ЦІНАМИ
У деяких групах у соціальній мережі Facebook та Telegram-каналах розповсюджують неправдиву інформацію про те, що нібито Чортківська міська рада закупила п’ять генераторів у одного з чортківських підприємців за завищеними цінами. Такі фейкові повідомлення дискредитують колектив та голову Чортківської міської ради, тож ми вважаємо за необхідне відповісти на наклепи.
Чортківська міська рада придбала чергові п’ять генераторів для забезпечення функціонування «Пунктів незламності» у селах Чортківської громади, які діють в адміністративних будівлях (колишніх сільських радах). У випадку, якщо енергосистема України знову зазнаватиме обстрілів від росіян, що спричинить відключення електроенергії, люди у «Пунктах незламності» зможуть зігрітись, зарядити свої гаджети тощо.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
) Чортківська міська рада за 69 тисяч гривень закупила 5 генераторів у В.Б. Ковбаснюка: 4 шт. – Revolt PG3500 Е та 1 шт. – FORTE 2.8кВт FG3800. Відповідно до накладної, вартість одного генератора становить 13 800 грн. Також підприємець надав гарантійні листи на генератори терміном на 2 роки.
Анонімні автори наклепницької публікації, маючи на меті не розбиратись у ситуації, а сіяти чергову «зраду», зазначили, що «ціна таких генераторів коливається в районі 11 тисяч гривень за штуку», навіть залишили посилання (які, на жаль, чомусь не активні..?).
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Отож, «зрада» відміняється?.. Просимо людей бути уважними до інформації, що поширюють в соціальних мережах невідомі автори, адже останнім часом все частішають публікації із неправдивою інформацією, яка покликана дискредитувати роботу Чортківської міської ради та міського голови. Це ніщо інше, ніж політичне замовлення.
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409164473_755532009953774_3087625128117799092_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=6ld5XCxFbL4AX__oOrR&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAr6tgQGxD7NhbYk19Nk4aO2-MDUlTIFlZE1x3V2apTEA&oe=657EB71E)
Останні новини
ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИПЛАЧУЮТЬ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. ЯКІ УМОВИ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
КП «Міськсвітло»: • Підключення генератора у Чортківському ліцеї №7. • Демонтаж залізобетонної опори по …Читати далі