ДО ЧОРТКОВА ПРИЇХАЛА МАНДРІВНА ВИСТАВКА «В ОБІЙМАХ ТЕПЛОГО ПОДІЛЛЯ»
У Чортківській міській раді презентували проект туристичного кластеру Тепле Поділля та відкрили мандрівну виставку «В теплих обіймах Теплого Поділля». Виставка пропонує збірний формат цифрового та фізичного представлення багатства природної і культурної спадщини цього унікального регіону.
Туристичний кластер Тепле Поділля утворили 15 громад Тернопільщини, підписавши меморандум про співпрацю.
Виставка складається з 32 виставкових стендів про найцікавіші об’єкти Теплого Поділля, історичні малі містечка та села, а також окремі теми, що його характеризують. Кожен стенд містить QR-код на один із цифрових ресурсів проєкту: VR тури, сайт www.dnister.org або сторінку Facebook.
Міський голова Володимир Шматько, відкриваючи захід, зазначив: «Кожен із нас знайшов своє місце у Теплому Поділлі. Ми із вами вже народили цю ідею, дороги назад немає, тому туристичний кластер точно має майбутнє. Особливо – після української перемоги. Чортківщина має те, чого не мають інші регіони. Тож давайте розповімо про це всьому світові!».
Керівник проекту Теплого Поділля Сергій Підмогильний розповів, що за час виконання проєкту відзнято близько 500 панорам про майже 100 об’єктів культурної і природної спадщини Теплого Поділля. На основі цих матеріалів створено 20 віртуальних турів та сайт dnister.org з інтерактивною картою регіону.
У Чорткові відзняли:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Сайт слугуватиме як інформаційна онлайн-платформа для користувачів і розповідає про найцікавіші місця Теплого Поділля, надає практичну інформацію для користувачів про добирання і об’єкти сервісу. Окрім того, команда проєкту допомагатиме користувачам у плануванні подорожей та знайомству зі спадщиною регіону.
До слова, вже з 1 листопада по 1 грудня виставку можна буде оглянути в Музейна резиденція Чорткова Чортківської міської ради (вул. Залізнична, 33).
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/396699006_732410588932583_4636352562463323652_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zRJwq80bLKcAX9TM_u1&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDLcl8TNCvEsb0BCeOFpyU08FB2bWT6Ug48nhvVai8bfA&oe=6546EE2D)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395640276_732410575599251_8234469776208057898_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=FZuoKBqEjwYAX91Cs9c&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCIRk0OUfAVu9F6VxGSHoKifyJ_8Fcrimcr8PowKeJe2w&oe=654689CE)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/396266774_732410632265912_3758079533310585938_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WC4XgJRWjE8AX-7v2F8&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDLjm_1K8pcaMQ4hlhfOPX-pLWOlSjS8YoVLtPOfEh_tQ&oe=6545F759)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/396713382_732410682265907_4025624533252662958_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=stfDoMljp2cAX_TiIDP&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAbG8ZdFyjP6iNNS6kkoC9AUo8a48ZmBkNyL1SdFbiuPw&oe=65460453)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395652094_732410718932570_6289173329259909339_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WdXPU9lNl_MAX9yADlY&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCCq_qoayqa8Spn54OCtIlc7es_wNXy_1ktB87-iHiShw&oe=6545F8B1)
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати далі