Інформує відділ з питань державної реєстрації Чортківської міської ради.
Діють нові ставки адміністративного збору у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.
З 1 січня 2018 року змінився розмір адміністративного збору за надання послуг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу. З першого січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет на 2018 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1762 гривні на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору.
Відповідно до ч.7 ст.34 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”та ч. 5 ст.36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб підприємців та громадських формувань” – адміністративний збір та плата за проведення реєстраційних дій справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого для законом на 1 січня календарного року,та округлюється до найближчих десяти гривень. У разі відмови в державній реєстрації адміністративний збір не повертається.
Державні органи, у тому числі суди, органи Національної поліції, органи прокуратури, органи Служби безпеки України, а також органи місцевого самоврядування та їхні посадові особи звільняються від справляння адміністративного збору за державну реєстрацію та від плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру через портал електронних сервісів.
Законом не встановлено розмір адміністративного збору в таких випадках:
- за внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної не з вини заявника;
- за внесення записів про скасування державної реєстрації прав та скасування записів Державного реєстру прав;
- при взятті на облік безхазяйного нерухомого майна.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі