ПРЕСРЕЛІЗ. На Чортківщині є більше 20 вакансій для освітян
1 вересня – День знань. В Україні працює майже 800 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців закладів освіти. Вони виховують мільйон дошкільнят, навчають п’ять мільйонів школярів, викладають майбутній фах трьом мільйонам студентів.
Цьогоріч роботодавці подали в Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості понад 50 вакансій у сфері освіти, які оперативно укомплектовуються.
На 31 серпня 2023 року за даними філії актуальними є понад 20 пропозицій роботи, найбільше у закладах загальної середньої освіти.
Роботодавцям потрібні вчителі: математики, інформатики, іноземних мов, фізики, історії, музики та ін. Також є робота для психологів, асистентів вчителів; вихователів; помічників вихователів, тощо.
Аби набути додаткових компетентностей за спрямуванням служби зайнятості освітяни зі статусом безробітного можуть підвищити свою кваліфікацію за напрямами: «Іноземні мови (англійська, німецька, польська мови)» (термін навчання 1,7 міс.), «Комп’ютерні інформаційні технології (англійською мовою)» (1,7 міс.) – в Західноукраїнському національному університеті.
Для вчителів (осіб різних категорій – за віком, ВПО, УБД та учасники АТО, особи з інвалідністю та ін.) буде цікавим навчання за безоплатними ваучерами.
За більш детальною інформацією зверніться у Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil [1]) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.
Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:
“Робота на Тернопільщині”
Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot
Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region
Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/
Національний Кадровий Резерв https://ukrnkr.in.ua/
Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.
Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі