Зміни в розрахунку субсидії з 01 січня 2018 року
Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» затверджено соціальні норми житла (для оплати користування житлом, централізованого та індивідуального опалення) та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами (централізоване постачання холодної і гарячої води, централізоване водовідведення, електропостачання, газопостачання, вивезення побутових відходів) для надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
Установлені соціальні нормативи користування послугою електропостачання з 01 січня 2018 року:
для користування послугами з електропостачання в житлових приміщеннях (будинках):
у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені в абзацах третьому-шостому вищевказаної постанови – 70 кВтт на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30кВтт на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВтт на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води – 110 кВтт на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВтт на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 230 кВтт на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води – 130 кВтт на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВтт на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 250 кВтт на місяць;
не обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів – 100 кВтт на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВтт на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 220 кВтт на місяць.
Звертаємо увагу, що у зв’язку із зменшенням соціальних норм з 01.01.2018 року Управлінням соціального захисту населення в обовʼязковому порядку буде проведено перерахунок раніше призначених субсидій. Перерахунок у такому випадку здійснюється без звернень громадян.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі