У ЧОРТКОВІ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ДОРОГА В ЖИТТЯ» (+ВІДЕО)
Сьогодні, 12 липня, у День міста Чорткова урочисто відкрили оновлений міський комунальний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю «Дорога в життя» по вул. Маньовського, 1. Тринадцятьох вихованців центру запросили до нового, повністю обладнаного приміщення, де є кабінети логопеда, психолога, реабілітолога, зал лікувальної фізкультури, сенсорна кімната і т.д.
Облаштовуючи нове приміщення для особливих діток ми подбали про всі чинні вимоги державних будівельних норм, намагались зробити центр максимально зручним та доступним. Передбачили широкі коридори, двері відповідної ширини для діток, що пересуваються на візках, пандус із правильним кутом до входу в приміщення, два окремі санвузли із дотриманням усіх вимог інклюзивності, відсутність порогів у всьому центрі тощо.
Освятили нову домівку для наших діток священник церкви Святої Покрови, керівник БО «Покрова Чортків» отець Андрій Левкович та священник Собору верховних апостолів Петра і Павла отець Роман Герасимів.
Міський голова Чорткова Володимир Шматько у вітальному слові зазначив, що уся команда протягом трьох місяців впевнено йшла до цілі – зробити справді якісні умови для належної реабілітації наших діток. У цю будівлю десятки людей вклали свою любов та серце, щоб діти тут були як вдома та не відчували жодних незручностей. А також анонсував підготовку до появи у Чорткові ще одного реабілітаційного центру для повнолітніх людей.
Також під час відкриття оновленого центру представник страхової компанії PZU Україна Володимир Пандрак передав від голови правління компанії Яцека Адріана Матусяка благодійний внесок у розмірі 30 тисяч гривень та подарунки для всіх вихованців закладу.
Як готувався центр до відкриття, а також найцікавіші моменти з цього довгоочікуваного дня – дивіться у відеосюжеті Чортківської міської ради.
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t15.5256-10/358769229_6534234466635750_6513472193194855576_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=107&cb=99be929b-3346023f&ccb=1-7&_nc_sid=ad6a45&_nc_ohc=ELL1brc8qCYAX-GxM42&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDgy1cHowzCir8Nq6vqblXqaEa1HXr_WAZ8tOOD89g-hw&oe=64B3949E)
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі