МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЧОРТКОВА ЗУСТРІВСЯ ІЗ РІДНИМИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ
Сьогодні, 23 березня, у Чортківській міській раді відбулась зустріч керівництва громади із родичами загиблих захисників, які боронили наші кордони від московських окупантів.
Міський голова Чорткова Володимир Шматько під час зустрічі підіймав наступні теми.
ПАМ’ЯТЬ – ВІЧНА! Напередодні річниці загибелі кожного із Героїв Чортківська міська рада на різних медійних платформах публікуватиме біографію полеглого захисника, розповідь про його життєвий шлях, а також інформацію про час і місце заупокійного богослужіння (після узгодження із родичами Героя).
У ГРОМАДІ ПЕРЕЙМЕНУЮТЬ ВУЛИЦІ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ. Попередньо родичі загиблих захисників позитивно сприйняли таку ідею. Якою буде процедура – будемо розповідати у наступних публікаціях.
ПАМ’ЯТНИКИ ГЕРОЯМ НА КЛАДОВИЩАХ. Володимир Шматько наголосив на тому, що будівництво пам’ятників усім загиблим Героям із Чортківської громади відбуватиметься за кошти бюджету громади. Окрім того, міський голова разом із родичами загиблих зійшлись на думці, що всі пам’ятники повинні бути одного зразка. Міська рада скористається послугами досвідчених архітекторів для розроблення концепції пам’ятника, яка буде затверджена лише після погодження із родинами Героїв.
ДІТЯМ – ВІДПОЧИНОК. Міський голова анонсував, що відразу декілька міст-побратимів Чорткова, зокрема швецька Карлскруна, німецький Бад-Зоден-Зальмюнстер, латвійське Талсі, французькі Канни (не є містом-побратимом) та Безьє – виявили готовність влітку прийняти дітей загиблих Героїв Чортківської громади на відпочинок абсолютно безкоштовно.
ДОПОМОГА БАТЬКАМ ГЕРОЇВ. Також Володимир Шматько зазначив, що із бюджету громади готові оплачувати путівки на санаторне лікування чи реабілітацію батькам загиблих захисників України із нашої громади.
Допомога сім’ям загиблих Героїв, які за нашу з вами незалежність віддали найцінніше, що мали – життя, – це питання честі як для держави, так і для місцевого самоврядування. Пам’ятаймо подвиг кожного Героя!..
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі