Із засідання XXXIII сесії міської ради
На ІІ пленарному засіданні XXXIII сесії Чортківської міської ради, яка продовжила свою роботу 21 грудня поточного року депутати розглянули 13 питань внесених до порядку денного.
Зокрема, внесли зміни до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року № 491 «Про міський бюджет на 2017 рік», за яким відповідно до розпорядження голови Тернопільської ОДА від 21 грудня поточного року № 870-од «Про схвалення проекту змін до обласного бюджету на 2017 рік» – зменшено обсяг субвенцій з державного бюджету на надання пільг на житлові субсидії населенню на 1 млн. 99 тис. 600 грн. та відповідно зменшено видатки на вказану суму.
Власні доходи міського бюджету збільшено на 417 880 тис. грн. з них спрямовано на:
видатки житлово-комунального господарства 236 480 тис. грн.;
позашкільна освіта – 27 000 тис. грн.;
спорт – 22 000 тис. грн.;
матеріальну допомогу жителям міста – 48 800 тис. гнр.;
апарат міської ради 53 600 грн.;
передано до районного бюджету 30 000 тис. грн.. на співфінансування ДЮСШ.
Крім того, у зв’язку з завершенням бюджетного року проведено ряд переміщень по загальному та спеціальному фондах у межах кошторисних призначень головних розпорядників коштів.
Детально обговоривши проекти рішень депутати внесли зміни в рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №472 «Про затвердження Програми підтримки і розвиток комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2017 рік»; в рішення міської ради від 06 липня 2017 року №573 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чорткова на 2017 рік» , розглянули земельні питання та інше.
Після розгляду усіх питань порядку денного ІІ пленарне засідання XXXIII сесії міської ради було закрите.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі