ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛА ПАСТУШЕ!
Пропонуємо жителям села Пастуше долучитися до обговорення варіантів гербів та прапорів вашого населеного пункту. Чекаємо ваші пропозиції та зауваження у коментарях.
Герб с. Пастуше (варіант 1): у зеленому полі три срібні горлиці у лівий перев’яз.
Герб с. Пастуше (варіант 2): у зеленому полі золотий посох (пастуший жезл) у правий перев’яз, над ним і внизу – по срібній горлиці.
Прапор с. Пастуше (варіант 1): квадратне зелене полотнище, у якому три білі горлиці, одна у центрі, друга у верхньому куті з ввідного краю, а третя – у нижньому від древка.
Прапор с. Пастуше (варіант 2): квадратне зелене полотнище, у якому по діагоналі до верхнього кута від древка жовтий посох, а обабіч – по білій горлиці.
Символіка села пов’язана з переселенцями з Лемківщини. Частина з них походить з колишнього Грибівського повіту, з чим асоціюються гриби, які також підкреслюють щедрість місцевих лісів.
Інша частина лемків переселена з Горлицького повіту, також у селі є ансамбль «Горлиця», тому це може уособлюватися птахом горлицею. Пастуший жезл-патериця додатково вказує на назву села.
2 коментарі до ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛА ПАСТУШЕ!
Додати коментар
Останні новини
У ЧОРТКОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ, ОСВЯТИВШИ ПАМЯТНИК АРХАНГЕЛУ МИХАЇЛУ
Сьогодні, 21 листопада, на центральному міському кладовищі по вул. Ст. Бандери громадськість вшанувала пам’ять …Читати даліВОЇН САВКА ПАВЛО НАЗАВДЖИ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ
Сьогодні жителі Чортківської громади на колінах зустріли тіло померлого воїна Савки Павла (25.12.1970 – …Читати даліСЬОГОДНІ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
21 листопада – День Гідності та Свободи – дата, коли ми вшановуємо патріотизм та …Читати даліПОМЕР ВОЇН ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ САВКА ПАВЛО
Небесне військо Чортківської громади, на жаль, знову поповнилось ще одним воїном. 19 листопада зупинилось …Читати даліОСТАП БАРАНОВСЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАТИМЕ СВОЮ ВІРШОВАНУ КАЗКУ «ПРИГОДИ ЧОРТКАВЕРА»
У неділю, 24 листопада, о 16 год. в АртГаражі Чортківської публічної бібліотеки відбудеться презентація …Читати далі
З опису варто прибрати згадку про “гриби”. Вона стосувалася попереднього поректу герба з зображенням грибів, який не підтримало керівництво села.
Олександр Лісниченко
З ціпком проєкт цікавіший.