У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ А1915 ТА «ДОМІ МИЛОСЕРДЯ» – СВЯТА ВЕЧЕРЯ!
Важко в Україні знайти домівку, де напередодні Різдва Христового, з появою на небі першої зірки, не святкували би Святу Вечерю. Українці, як ніхто інший, вміють нести відраду завдяки різдвяним традиціям, співанням колядок, інсценуванням вертепів та прославленню Христа. Тож навіть в умовах війни ми все одно святкуємо Різдво. І ніхто нам цьому не завадить!
Святу Вечерю мали і військовослужбовці частини А1915, що дислокується у Чорткові, та дітвора благодійної організації «Дім милосердя». Разом із ними колядували та раділи народженню Ісуса Христа представники влади та всечесні отці.
Священники благословили вечерю, привітали військових зі святами та побажали нашій рідній Україні одного – перемоги! На святковому столі військовослужбовців очікували традиційні пісні страви, а також найголовніша обрядова страва, без якої не обходиться жодне святкування Святого Вечору – кутя.
Після лункої спільної коляди до військових із словами вітання звернулись Преосвященний Владика Димитрій Григорак, настоятель церкви Святої Покрови отець Михаїл Левкович та голова Чортківської громади Володимир Шматько.
Також вже традиційно спільна Свята Вечеря відбулась у «Домі милосердя», що діє при Бучацькій єпархії УГКЦ. У гості до діток задля спільної молитви та коляди завітали голова Чортківської громади Володимр Шматько, народні депутати України Євгенія Кравчук та Володимир Гевко, керівниця апарату Тернопільської ОВА Світлана Беспоповцева, голова Чортківської районної ради Марія Чупрій, заступник голови Чортківської РВА Степан Новінчук.
Преосвященний Владика Димитрій Григорак благословив вечерю, після чого для гостей «Дому милосердя» вихователі та дітки продемонстрували цікаві художні номери, а згодом – всі в унісон заколядували, прославляючи народження Спасителя.
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі