ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕНЕРГОАУДИТ РОЗПОВІЛИ УЧНЯМ ЧОРТКІВСЬКИХ ШКІЛ
В рамках проведення тижня енергоефективності Чортківським школярам розповіли про поняття енергозаощадження, ознайомили із основами професії енергоаудитора та показали найпростіший набір енергоменеджера.
«Енергозаощадження – не означає повністю відключити всі джерела енергії, це, насамперед, створити найоптимальніші та комфортні умови для перебування у будівлі школярів, вчителів чи працівників певної установи. Нам всім потрібно навчитися з відповідальністю ставитися до використання енергії.
Звісно, що ви не можете вплинути на якість вікон, котрі встановлені у приміщенні, але ви можете дотримуватися декількох порад, щоб заощадити електроенергію. До прикладу, якщо ви не заряджаєте гаджет, то слід завжди витягувати зарядний пристрій із розетки.
Важливо також як ви провітрюєте класну кімнату, чи свою домівку. Найправильніше буде робити шокове провітрювання протягом 10-15 хвилин, а не залишати вікно відчиненим надовго. Це допоможе зменшити тепловтрати.
Також я б радив замінити, де це можливо, батарейки на багаторазові акумулятори, котрі можна заряджати спеціальним пристроєм. Такі прості поради насправді вже стають звичністю для мешканців багатьох країн, вони повинні стати правилом і для нас», – зауважив Олександр Карпенко – проектний менеджер Чортківської міської ради.
Окрім того, пан Олександр розповів учням про принципи роботи найпростіших приладів, котрі часто застосовують у своїй роботі енергоменеджери та показав, як застосовувати їх на практиці:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
В рамках впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в рамках проєкту ЕХІТЕ Програми ЄС “Горизонт 2020“
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0099-1-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0100-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0110-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0112-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0118-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0126-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0130-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0141-300x199.jpg)
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі