ФССУ продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях
Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На цьому наголосили під час робочої зустрічі представників соціального партнерства у правлінні Фонду і виконавчої дирекції ФССУ.
Участь у заході взяли: голова правління Фонду Євген Котик, заступниця голови правління Наталія Землянська, члени правління Володимир Цветов і Володимир Максимчук, директор виконавчої дирекції Фонду Тетяна Михайленко та начальник управління організаційної роботи виконавчої дирекції Василь Ніконенко.
Робоча зустріч відбулась з метою обговорення актуальних питань діяльності Фонду соціального страхування України в умовах воєнного стану.
Попри чисельні складнощі, які виникли внаслідок повномасштабного вторгнення росії, Фонд у короткі терміни налагодив роботу усіх обласних управлінь та адаптував процеси під умови воєнного стану. Це дозволило не призупиняти виплати матеріального забезпечення і страхових виплат.
Однак найбільш складним залишається питання проведення фінансування на тимчасово окупованих територіях – технічні перепони, потреба верифікації та часта неможливість роботодавців здійснити виплату отриманих від Фонду коштів працівникам не дозволяють проводити фінансування територій штатно.
Фахівці Фонду соціального страхування України не припиняють роботу з налагодження виплат. Попри чисельні складнощі, потерпілі на виробництві та їх сім’ї, які залишились на окупованих територіях, у повному обсязі отримують щомісячні страхові виплати від Фонду на банківські картки. Зокрема, упродовж цього тижня для понад 2 тисяч потерпілих Херсонщини ФССУ перерахував 14 мільйонів гривень страхових виплат.
На жаль, наразі непрофінансованими залишаються допомоги за листками непрацездатності окремих застрахованих осіб, чиї роботодавці залишились на окупованих територіях, не виходять на зв’язок, не мають можливості гарантувати виплату отриманих від Фонду коштів працівникам.
Для таких працівників Фондом було адаптовано порядок нарахування допомог без залучення роботодавця – у зв’язку із потребою верифікації, для отримання допомоги напряму працівники мають евакуюватись на підконтрольну територію України та звернутись у будь-яке зручне відділення ФССУ.
Також учасники наради обговорили фінансовий стан Фонду та затримку у фінансуванні матеріального забезпечення, викликану перевищенням потреби у видатках над доходами. Так, за підсумками січня–травня ФССУ недоотримав 2 млрд гривень дохідної частини. Водночас, усі допомоги продовжують фінансуватись Фондом у повному обсязі.
Наразі шляхи пришвидшення фінансування лікарняних і декретних допомог є одним із головних пріоритетів роботи правління Фонду та виконавчої дирекції.
Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі