Успішний пошук роботи та самореалізація учасників АТО
10 лютого 2022 року у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для колишніх військовослужбовців та учасників АТО/ООС, які звернулися до служби зайнятості з метою пошуку роботи.
Захід відбувся за участю директора Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марії Гамбаль.
На початку семінару провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Боднар ознайомила присутніх з актуальними вакансіями та розповіла про послуги служби зайнятості, можливість проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення квалфікації, в т.ч. в ЦПТО ДСЗУ, участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру.
Головними проблемами у сфері соціального забезпечення військовослужбовців залишаються якість соціальних гарантій та їх доступність. Директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Гамбаль поінформувала про те, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу, куди необхідно звертатися за отриманням цієї допомоги, які послуги можна отримати в центрі правової допомоги, як швидко центр правової допомоги призначить адвоката, чи необхідно за це платити, та у яких випадках у наданні безоплатної допомоги може бути відмовлено.
Також в ході заходу розглянуто найгостріші проблемні питання, з якими звертаються учасники АТО та практичні шляхи їх вирішення. Захід відбувся у формі діалогу. Учасники зустрічі мали можливість поставити ті запитання, які стосувалися захисту їх прав.
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі