У школах Чорткова холодно чи тепло?
10 січня у школах Чортківської громади поновилось навчання. Всі навчальні заклади перевели на повноцінний режим опалювання ще напередодні відновлення уроків – на вихідних. Однак, до міської ради вже сьогодні надійшло декілька скарг від батьків двох шкіл міста щодо недотримання температурного режиму у класах. Заступник міського голови Віктор Гурин та інженер управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Іван Віблей побували і у ЗОШ №7, і у гімназії ім. М.Шашкевича, щоб проінспектувати ситуацію.
У ГІМНАЗІЇ – ТЕПЛО
Вчителі у гімназії ім. Маркіяна Шашкевича запевнили, що у школі загалом тепло. Зрештою, це стало відчутно відразу, щойно ми увійшли до приміщенні. У різних корпусах та класах температура різна, втім не ніде не опускається нижче +18. А подекуди – значно більше за +20.
Учора, кажуть вчителі та діти, у перший день відновлення навчання було дещо холодніше, але всі неполадки з опаленням вдалось у найкоротші терміни ліквідувати.
ШКОЛА №7: СИТУАЦІЯ СКЛАДНА
Якщо із гімназією все чітко та зрозуміло – приміщення банально не встигло нагрітись до необхідної температури за кілька днів, особливо зважаючи на мінусову температуру вдень та вночі, то із школою №7 ситуація складніша.
Котельня, окрім школи, опалює ще гуртожитки медичного та гуманітарно-педагогічного коледжів, та сам педколедж. У гуртожитках та коледжах зараз пусто, оскільки навчальний процес ще не запущено. Через це вищеперелічені приміщення не опалюються на постійній основі, а лише кілька годин у день прогріваються. Через це діти у 7-ій школі вимушені терпіти холод… Чому?
Моделюємо ситуацію. Котельня працює на повну потужність – тепло подається у школу, гуртожитки, коледж. Температура води досягає 52 градусів, як сьогодні вранці (зранку у школі було тепло!). Далі всі, окрім школи, перекривають засувки на декілька годин, після чого – відкривають. Лише з одного гуртожитку медичного коледжу 15 тонн вже холодної води потрапляє назад у систему – як наслідок – температура у батареях в школі суттєво й різко падає.
Чортківська міська рада проведе перемовини із представниками коледжів, аби час, коли вони прогрівають свої приміщення, збігався із часом уроків у школі, через що вдасться дотримуватись температурних норм у ЗОШ №7. Наразі ж просимо вибачення за тимчасові незручності та просимо батьків одягати своїх дітей тепліше.
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі