Перехід на індивідуальні сміттєві баки, виявлення боржників та вивезення «негабариту»: КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств» прозвітувало про роботу
На черговому засіданні виконавчого комітету начальник КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств» Микола Шевчишин прозвітував про роботу за 9 місяців поточного року. Дане підприємство займається вивезенням твердих побутових відходів.
Керівник підприємства зазначив:
✅ КП надає послуги по вивезенню і захороненню твердих побутових відходів бюджетним організаціям – 30, юридичним організаціям – 70, 323 приватним підприємцям міста та 7178 абонентам;
✅ за звітний період зібрано, вивезено та захоронено – 39,2 тис. м3 твердих побутових відходів;
✅ окрім того, зібрано відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах (залишки рослинності та будівельні відходи) за 10 місяців – 3 792 м3! Це наносить великий збиток підприємству, оскільки дана послуга не включена у тариф;
✅ ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалища – 141;
✅ закуплено 950 індивідуальних сміттєвих контейнерів для власників приватних домогосподарств у мікрорайонах: Залізничний, Центр, Синяково, Калічівка (орієнтовно 800 тисяч гривень);
✅ облаштовано майданчик під сміттєві баки на території комунального ринку по вул. Гончара, 21, та розпочато роботи для облаштування майданчиків по вул. Коновальця, Шухевича.
Аналізуючи звіт про виконану роботу, міський голова Чорткова Володимир Шматько вкотре закцентував увагу на ключових завдання підприємства, які потрібно вирішити у першу чергу:
✅ всі приватні сектори міста повинні перейти на індивідуальні сміттєві баки;
✅ вирішити проблему із вивезенням негабаритного сміття (відходи з городів, садів, будматеріалів тощо); вивезення «негабариту» зробити платним, оскільки його немає у тарифі;
✅ кожен багатоквартирний будинок повинен мати власний обладнаний сміттєвий майданчик на території внутрішнього двору; жодних загальних баків вздовж дороги не повинно бути;
✅ продовжувати виявляти домогосподарства та приватних підприємців, котрі не мають договорів на вивезення сміття;
✅ подавати судові позови на абонентів, котрі мають велику заборгованість;
✅ розробити систему вивезення сміття із сіл громади, займатись пошуками приватної компанії, котра могла б надавати послуги з вивезення ТПВ.
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі