Оголошення про проведення державної інвентаризації земельних ділянок
ОГОЛОШЕННЯ про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Копичинецької територіальної громади, Білобожницької територіальної громади, Чорткіської територіальної громади, Скала- Подільської територіальної громади, Іване-Пустенської територіальної громади, Хоростківської територіальної громади, Васильковецької територіальної громади, Гусятинської територіальної громади Чортківськиого району Тернопільської області
ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Копичинецької територіальної громади, Білобожницької територіальної громади, Чорткіської територіальної громади, Скала- Подільської територіальної громади, Іване-Пустенської територіальної громади, Мельнице- Подільської територіальної громади, Хоростківської територіальної громади, Васильковецької територіальної громади, Гусятинської територіальної громади Чортківськиого району Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.
ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.
1 грудня 2021 р.
09:00 – Копичинецька територіальна громада
10:00 – Білобожницька територіальна громада
11:00 – Чорткіська територіальна громада
12:00 – Скала- Подільська територіальна громада
14:00– Іване-Пустенська територіальна громада
15:00 – Мельнице- Подільська територіальна громада
16:00 – Хоростківська територіальна громада
17:00 – Васильковецька територіальна громада
18:00 – Гусятинська територіальна громада
Телефон для отримання додаткової інформації
та правової допомоги: 097-268-97-60
Електронна пошта (email): renesans.groups@gmail.com
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі