Володимир Шматько привітав рятувальників громади із професійним святом
Щорічно, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Привітати чортківських рятівників зі святом до пожежно-рятувальної частини Чортківського району (ДПРЧ-6) прийшов депутат Тернопільської обласної ради Любомир Білик, міський голова Чорткова Володимир Шматько, секретар міської ради Ярослав Дзиндра, представники районної влади, керівництво ДСНС у Тернопільській області та вихованці дошкільного навчального закладу «Чебурашка».
Звертаючись до винуватців свята, Володимир Петрович зазначив: «Від імені громади Чорткова щиро дякую усім вам за те, що обрали професію рятувальника і кожного дня, ризикуючи власним життям та здоров’ям береже спокій і затишок у домівках чортків’ян. Дякую за служіння українському народові, за вашу відвагу та мужність».
Окрім того, Володимир Шматько вручив подяки Чортківського міського голови таким рятувальникам:
- Мацку Андрію Михайловичу – начальнику 6 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Тернопільській області;
- Погорецькому Миколі Романовичу – заступнику начальника 6 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Тернопільській області;
- Сміхуну Ярославу Орестовичу – заступнику начальника 6 ДПРЧ 6 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Тернопільській області;
- Цургановій Галині Дем’янівні – завідувачці фінансово-економічної групи 6 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Тернопільській області;
- Тимофійчук Ользі Йосипівні – бухгалтеру І категорії 6 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України в Тернопільській області.
Завершилися урочистості вже традиційним танцювальним номером у виконанні вихованців Чортківського дошкільного навчального закладу №6 («Чебурашка»). Рятувальники з відповіддю не забарилися і вручили дітлахам солодкі подарунки.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі