Чортківські школярі зможуть навчатися за міжнародною програмою «Лідер у Мені»
Освітня програма світового рівня «Лідер у Мені», яка у 2020 році з’явилася в Україні, тепер буде доступною і в Чорткові.
«Лідер у Мені» – це програма світового рівня, яку вже більш ніж 20 років практикують у 72 країнах світу. Україна стала 73-тою країною.
Програма «Лідер у Мені» базується на методиці «7 звичок високоефективних людей» доктора Стівена Кові.
«Наша програма справді є № 1 у світі, і це підтверджено міжнародними дослідженнями. Діти з Чорткова вивчатимуть те саме, що їхні однолітки в Нью-Йорку, Токіо чи Лондоні. А ще наші вчителі та учні долучаться до глобальної міжнародної спільноти, яка вже сьогодні об’єднує 100 тисяч вчителів у понад 5 000 шкіл на 5-ти континентах», – зазначив Олександр Шипка, підприємець та стратегічний консультант, який у 2020 році отримав ексклюзивну ліцензію та став офіційним партнером FranklinCovey Education в Україні.
Загалом в Україні «Лідер у Мені» працює у форматі програми у позакласний час. Заняття відбуваються один раз на тиждень протягом години. Діти отримують спеціальний посібник міжнародного зразка. Таке навчання є платним, місяць занять вартує 850 грн.
Програма дає чіткі вимірювані результати. За допомогою спеціальної системи MRA двічі на рік визначають, наскільки учасники поглибили свої знання та навики.
У пілотний період з лютого по травень 2021 року програма працювала у 20 школах в 11 областях. У ній взяло участь 586 дітей.
Сьогодні програма розширює своє представництво в Україні. Зокрема зараз вона вже є доступною в 11 областях: Київській, Львівській, Харківській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій, Рівненській, Сумській, Волинській, Чернівецькій та Черкаській.
Довідка:
Franklin Covey (FC) – це міжнародна компанія № 1 з розвитку принципо-центрованого лідерства у світі. Міжнародна організація CASEL визнала програму «Лідер у Мені» однією з найкращих у світі за структурою та результативністю.
92% батьків помітили позитивні зміни у своїх дітях після навчання – це показав моніторинг ефективності програми.
Згідно з дослідженням «Tyton Partners» на замовлення Фонду Білла та Мелінди Гейтсів та подружжя Цукерберг-Чан, «Лідер у Мені» визнана найкращою програмою соціально-емоційного навчання у 2020 році.
Більше інформації про програму – за посиланням www.leaderinme.org.ua
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/02-224x300.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/03-300x225.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/derevo-162x300.jpeg)
Останні новини
«РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НАДАЄ ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ МОГИЛ
Якщо ви проживаєте закордоном, чи в іншому місті, чи у вас через інші причини …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ДВОХ БАГАТОПОВЕРХІВОК
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрівся із мешканцями ОСББ по вул. …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ТА ВПО ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЇХАЛИ НА БЕЗКОШТОВНЙ ВІДПОЧИНОК У ШВЕЦІЮ
Наше шведське місто-побратим Карлскруна вкотре, вже другий рік поспіль, запросило дітей військових та ВПО …Читати даліДОПОМОЖИ ВОЇНАМ ТА ЦИВІЛЬНИМ! НЕ ВИСТАЧАЄ КРОВІ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!
У пункті забору та зберігання донорської крові Чортківської центральної міської лікарні (313 кабінет, 3-й …Читати даліГрафік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 96– ої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання 16 серпня 2024року
Графік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 96– ої сесії …Читати далі