Чортківська громада – учасниця конкурсу «Наша громада»! Підтримай проект «Chortkiv_River – формула об’єднання громади»!
Зробити це дуже просто – перейти за посилиннаям, зареєструватись або ж увійти через Facebook-аккаунт та кліком підтримати наш проект. Переможець отримає 500 тисяч гривень на втілення задуму в життя!
?Про що проект «Chortkiv_River – формула об’єднання громади»?
До реалізації проєкту долучаються старости сіл із ініціативними мешканцями, громадські організації Чорткова, міська рада та комунальні підприємства, в тому числі ТІЦ, спілка майстрів народної творчості та представники бізнесу. Серед завдань проекту:
✔розчистити русло річки та поглибити у місцях замулу;
✔ліквідувати стихійне засмічення прибережних та навколишніх територій;
✔співреалізувати місцеві ініціативи щодо благоустрою набережної та влаштування відпочинкових та пікнікових зон;
✔розвинути та промувати водний туризм, зокрема сплави на каяках та катамаранах, а також промаркувати вело шляхи уздовж річкового русла для вело туризму;
✔облаштувати зони для сезонної риболовлі із відкритими ланч-зонами та місцями для польових кухонь;
✔підтримати місцеву бізнес-ініціативу «Річковий Фургон» та закласти «стовпи» майбутнього підвісного парку.
В результаті проекту кожен населений пункт громади отримає власну річкову атракцію,що складе мережу «Ревіталізованого Серету».
?Що це за конкурс?
Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Зараз проводиться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Згодом проходитиме фінальне оцінювання лише членами експертного журі, які вивчатимуть кожен проєкт громади. Переможець отримає на реалізацію проекту 500 тисяч гривень.
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі