У понеділок, 3 травня, розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету Чортківської громади!
У середу, 28 квітня, у сесійній залі Чортківської міської ради відбулось засідання комісії, котра розглядала 13 проектів, що цьогоріч мешканці міста та сіл громади подали на Громадський бюджет.
Внаслідок тривалого обговорення комісія допустила до голосування всі 13 ідей, які покликані зробити нашу Чортківську громаду кращою. Вже у понеділок, 3 травня, розпочнеться голосування, яке триватиме до 18 травня.
Перелік проектів, які допущено до голосування:
– Дитячий майданчик у парку ім. І.Франка;
– Продовження проекту «Набережна «Берізки»;
– Сучасним дітям – сучасна зона ігор та відпочинку;
– Панський садОК – твоя територія відпочинку;
– Спортивно-відпочинковий комплекс «Над Серетом»;
– Воля. Незалежність. Перезавантаження;
– Ми всі різні, але рівні;
– Спортивний вуличний мультифункціональний комплекс;
– Вчимося жити комфортно;
– Здоровим бути;
– Реставрація автентичних дверей будівлі Чортківського районного суду;
– TRY E`zone;
– Реставрація скульптурної композиції «Пані Клопцицьова».
Згодом детальніше ознайомитись із проектами можна буде за адресою: https://budget.e-dem.ua/6110300000
Нагадуємо, що всього буде 7 проектів-переможців: 4 із Чорткова та 3 із сіл громади. Одна людина зможе проголосувати за два проекти – один міський та один сільський. Голосування відбуватиметься через платформу E-DEM (за посиланням вище), через Viber/Telegram ботів, а також у фоє міської ради чи у робочих приміщеннях голів старостинських округів (потрібно пред’явити паспорт).
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі