У Чорткові розвивається волейбол
Волейбол у Чорткові постійно розвивається, з кожним роком цей вид спорту охоплює все більшу кількість молоді, яка виявляє бажання і цілеспрямовано працює над поліпшенням своєї майстерності.
Завершився другий етап ХХІІ Спортивних ігор учнівської молоді м. Чорткова, а саме змаганнями з волейболу серед юнаків. Як і прогнозувалось – беззаперечними лідерами у цій дисципліні стали юнаки ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, які вже вкотре доводять що спільна робота школи і ДЮСШ дає переконливий позитивний результат.
Протидію фаворитам складали ровесники із ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 і гімназисти, які за підсумками ігор здобули “Приз глядацьких симпатій”.
Родзинкою змагань став виступ дівчат групи підтримки ЗОШ № 5, які у перерві між іграми підтримували як переможців так і переможених.
Змагання проходили в емоційному піднесенні та дружній атмосфері, велика кількість вболівальників додавали наснаги юним спортсменам в боротьбі за перемогу.
За результатами ігор, місця розподілились наступним чином:
1 – ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
2 – ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
3 – гімназія;
4 – ЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
5 – ЗОШ інтернат;
6 – ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.
Переможці та призери нагороджені кубками і грамотами управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради.
Призерів нагороджували головний суддя змагань Прокопів А. Р. та методист міського методичного кабінету Шевчук В. Є.
Цьогорічні змагання ще раз довели перспективність волейболу, так як серед учасників змагань випускників було значно менше, ніж юнаків, які навчаються у 8-10 класах.
Тобто, є надія на покращений результат не тільки на рівні міста, а й на обласному рівні.
Наступними стартують змагання з волейболу серед дівчат загальноосвітніх шкіл міста.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі