Міський голова привітав рятувальників з професійним святом
Міський голова Володимир Шматько, начальник відділу ресурсного забезпечення Управління ДСНС України у Тернопільській області підполковник служби цивільного захисту Андрій Шаповал , голова Чортківської районної державної адміністрації Михайло Сташків та його заступник Петро Пушкар зібрались на території ДПРЧ-6, щоб привітати рятувальні служби з професійним святом — Днем рятівника.
Поблагословив захід і дав повчальні настанови всечесний отець Микола Малий.
Відповідно до розпорядження Чортківського міського голови почесною відзнакою за «Честь і відвагу» нагороджено водолаза Ι-го класу Чортківського водолазного підрозділу Олександра Казьміна.
На черговій 29 сесії депутатами прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету ДПРЧ-6 Управління ДСНС України у Тернопільській області у розмірі 40 000 гривень.Також за ініціативи Володимира Петровича на засіданні виконавчого комітету міської ради, 15 вересня п. р. Олександру Казьміну за відважний вчинок (порятунок людини) виділено кошти в розмірі 5 000 гривень.
За мужність, героїзм, високий професіоналізм, внесок у справу для захисту населення м. Чорткова від надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята Дня рятівника було нагороджено грамотами міської ради кращих працівників рятувальних служб.
« Шановні рятівники, щиро вітаю вас з професійним святом! Бажаю вам, щоб надзвичайних ситуацій в нашому місті і у ваших родинах не було. Дуже правильні слова написані на фасаді вашого гарнізону: запобігти, врятувати, допомогти!
Від себе особисто, від імені всіх мешканців нашого міста і району дякую за вашу працю! Кожен з вас, не залежно від посади, чи звання увесь ваш колектив та колектив водолазно-рятувальної станції — це ті люди, завдяки яким ми спимо спокійно. Ваша професія не має святкових днів, або ж вихідних. Ваша професія – це спосіб життя, адже ви завжди готові прийти на допомогу! » – сказав Володимир Шматько.
До урочистостей з нагоди Дня рятівника приєднались і вихованці ДНЗ № 6 «Чебурашка», які підготували тематичну сценку «Небезпечна гра з вогнем» та вже традиційно малеча мала змогу оглянути рятувальну машину.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі