Закликаємо подбати про безпеку під час проведення новорічних та різдвяних свят!
Цикл Новорічних та Різдвяних свят асоціюється з прикрасами, бенгальськими вогнями, хлопавками та звісно ж з ялинкою. Закликаємо вас приділити особливу увагу головній прикрасі свята. Адже, якщо встановити ялинку з порушеннями – вона може стати причиною пожежі.
Аби не зіпсувати Новорічне свято їдким димом або пожежею, нагадуємо правила, яких слід дотримуватись під час проведення свят:
✅встановлюйте ялинку тільки на стійкій, надійній основі, не використовуйте саморобні нестійкі підставки, що можуть допустити падіння новорічного дерева;
✅не встановлюйте ялинку на шляхах евакуації, в проходах, біля виходів; вона має розміщуватись у безпечному місці, та в жодному разі не перешкоджати вільному руху людей;
✅використовуйте для оздоблення ялинки тільки справні гірлянди, підключаючи їх до мережі за допомогою штепсельних з’єднань; при виявленні несправності в ілюмінації (нагрів проводів, блимання лампочок, іскріння тощо) негайно її вимкніть;
✅не підключайте гірлянди до подовжувачів, які знаходяться на килимових доріжках, а також до тих, в котрі підключено електроприлади високої потужності; вимикайте гірлянди, готуючись до сну; не встановлюйте ялинки біля опалювальних приладів і легкозаймистих речей;
✅не використовуйте для оздоблення ялинки іграшки та прикраси з легкозаймистих матеріалів;
✅у приміщенні, де встановлена ялинка, категорично заборонено запалювати бенгальські вогні, а також користуватися петардами та хлопавками;
✅подбайте про те, щоб в приміщенні, де встановлена ялинка, знаходились первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники).
Якщо у вашому будинку встановлена жива ялинка, подбайте про її регулярний полив, адже суха ялинка горить в рази швидше. У разі виникнення пожежі телефонуйте за номером 101!
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі