Молодь на ринку праці
21 жовтня 2020 року, фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували проведення інформаційного вебінару “Молодь на ринку праці” для студентів 2 курсу Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського.
Мета заходу — проаналізувати основні проблеми і тенденції працевлаштування молоді на ринку праці, а також визначити напрями підвищення рівня зайнятості серед молодого населення.
Вихід молодих людей на ринок праці відбувається, як правило, після закінчення навчання. Саме на цьому етапі виникає багато проблем щодо реалізації їх трудового потенціалу. Окремі проблеми юнаки та дівчата долають самостійно, але деякі можуть бути вирішені лише за умови державного сприяння, а саме, — підтримки служби зайнятості — зазначила фахівець служби зайнятості.
Основний акцент заходу фахівці служби зайнятості намагалися передати крилатим висловом Конфуція: “У людини є три шляхи, щоб розумно вчинити: перший, найшляхетніший, — думати; другий, найлегший, — наслідувати; третій, найбільш гіркий, — досвід”.
В ході заходу надана актуальна і корисна інформація про стан місцевого ринку праці, послуги служби зайнятості для молоді, а також перспективи працевлаштування громадян на території району, можливості професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, в т.ч. в ЦПТО, надання профорієнтаційних послуг населення. Студентська молодь під час семінару мала можливість сконцентрувати увагу на основних кроках до працевлаштування — складання резюме, співбесіда з роботодавцем.
Фахівцями служби зайнятості запропоновно студенській молоді пройти онлайн-тестування на платформі “Моя професія: консультаційна мережа” з метою визначення професійних інтересів та цінностей, психологічних схильностей та рівня інтелектуального розвитку.
Фахівці служби зайнятості у своїй діяльності прагнуть активізувати процеси заохочення молоді до активного пошуку роботи, створення мотиваційної поведінки особистості.
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/122037035_685908115670218_7696861391177905554_n-300x169.png)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/122303183_3442832542466650_6839261161306449464_n-1-225x300.jpg)
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі