Чортків переміг у конкурсі «Дієва громада»
20 жовтня завершився конкурс “Дієва громада” від Міністерства цифрової трансформації України.
Цей конкурс мав на меті, по-перше, продемонструвати рівень цифровізації українських громад та потреб у цьому напрямку. По-друге, дав можливість показати кращі практики, які дали найбільшу користь і позитивний вплив на мешканців.
Для участі на визначення найкращої було зареєстровано 700 громад, серед яких і Чортків. За умовами конкурсу потрібно було представити найбільш успішний приклад цифровізації свого містечка. Працівники сектору інформаційно-програмного забезпечення Чортківської міської ради Богдан Школьницький та Олександр Шликов подали заявку на участь у конкурсі, в якій і презентували мобільний додаток «Чортків Smart». За результатами відбору Чортків переміг у номінації «Розбудова цифрової громади».
«Вже більше року у нашій громаді успішно працює мобільний додаток Чортків Smart. Як на мене, то це хороший приклад цифровізації громади, бо саме завдяки застосунку можна дізнатися найсвіжіші новини, ознайомитись із загальною інформацією про місто (історія, сьогодення міста, сакральні споруди, музеї, культурно-масові та спортивні заходи), оглянути онлайн карту Чорткова, переглянути фотогалерею міста тощо», – розповів Богдан Школьницький.
Нагадаймо, Чортків Smart – перший міський інформаційно-довідниковий ресурс нашої громади з великим переліком корисних функцій для мешканців та гостей міста. Застосунок працює на операційних системах Android та IOS, тож доступний для завантаження на GooglePlay та AppStore.
Посилання для завантаження:
Android – https://play.google.com/store/apps/details…
IOS https://itunes.apple.com/…/%D1%87%D0%BE…/id1461453436…
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі