Паркуйтесь правильно і обережно: на вулиці Чорткова вийшли інспектори з паркування
Паркуйтесь правильно і обережно: на вулиці Чорткова вийшли інспектори з паркування
На вулицях Чорткова працюють два інспектори з паркування. Вони вже отримали всі необхідні дозволи та документи, тож мають повноваження складати протоколи за адміністративні правопорушення – неправильне паркування.
За місяць інспектори з паркування залишили під двірниками на лобовому склі автомобілів більше 2000 (!) попереджень про порушення правил дорожнього руху, однак вже віднедавна на злісних порушників складають протоколи. За дрібні порушення – 255 гривень, за значніші – 510.
«Наше першочергове завдання – контроль за дотриманням паркування у центральній частині міста – на найбільш завантажених вулицях: Ст. Бандери, Гончара, Шевченка тощо. Розуміємо все – місто старе, паркувальних місць не вистачає, але за жодних обставин не можна (як мінімум!) паркуватись ближче, ніж 10 м до пішохідного переходу та на зупинках громадського транспорту. Бо кожен такий випадок – це ймовірне ДТП, це травми або смерть. Тому для початку звертатимемо увагу саме на такі порушення.
Суть не у штрафах, а у повазі водіїв до пішоходів, суть у безпеці на дорогах. Звичайно, якщо водій вперше «проштрафився», протоколу ми не складаємо, лиш робимо попередження та проводимо профілактичну роботу. Якщо ж його спіймали на гарячому вдруге чи втретє – штраф неминучий», – розповів начальник відділу з питань контролю за паркуванням Олег Лайбіда.
Порушники правил дорожнього руху у Чорткові повинні усвідомлювати, що відповідальність за це у вигляді штрафу буде невідворотною. Місто Чортків у першу чергу – це місто для пішоходів, а не автомобілів. Не обов’язково паркувати власну автівку прямо під магазином чи установою, яка вам потрібна. Залишити авто на сусідній вулиці та пройти пішки кілька десятків чи сотню метрів – це тенденція всього цивілізованого світу.
Інспектору з паркування, згідно з законодавством, не потрібно шукати водія, котрий порушив ПДР. Достатньо зробити фотофіксацію (з геолокацією) порушення та виписати постанову на власника автомобіля. Після цього вся інформація про порушення буде доступна на сайті https://inspector.chortkivmr.gov.ua/, де водій зможе детальніше ознайомитись із постановою: коли, де і що порушив, а також переконатись у наявності фотодоказів. На сплату штрафу водію дається 30 календарних днів. Якщо ж ви готові сплатити штраф протягом 10 банківських днів з моменту винесення постанови, то сума буде на 50% меншою.
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі