Ще один багатофункціональний спортивний майданчик з’явиться у Чорткові
Будівництво нового багатофункціонального спортивного майданчика розпочали в мікрорайоні Кадуб, по вул. Д. Січинського. Саме тут знаходиться найбільша школа, дитячі садки, проживає чимало молоді та сімей з дітьми, яким потрібні місця для відпочинку та дозвілля.
«Наявність достатньої кількості спортивних та дитячих майданчиків у Чорткові – це не просто бажання, це необхідність. Тому ми продовжуємо роботу із облаштування таких зон відпочинку. Один із спортивних майданчиків невдовзі з’явиться по вул. Д. Січинського, на місці старого, який вже непридатний для використання.
Ми давно планували облаштувати такі спортивні зони по місту. Минулого року було розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво мультифункціонального майданчика по вул. Д. Січинського, яка вартувала близько 79 тис. грн. Відтак, ми подали проект на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку і отримали позитивний результат. Варто зазначити, що гроші на будівництво нам надають на умовах співфінансування: 70% від вартості робіт оплачує Фонд, а 30% – ми виділяємо з міського бюджету», – зазначає міський голова Чорткова Володимир Шматько.
До слова, в результаті проведення тендеру через систему державних закупівель «Prozorro» укладено договір із ТОВ “ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР”. Загальна вартість будівництва майданчика – 3 млн. 780 тис. грн, з яких – 3 млн 402 тис грн – кошти, виділені із Фонду регіонального розвитку, а 378 тис. грн. – з бюджету міста.
Найймовірніше, відпочити та зайнятися спортом на майданчику по вул. Д.Січинського можна буде вже восени. Стійке до дії ультрафіолетових променів та перепадів температури поліуретанове покриття, зручна розмітка, яка ділитиме майданчик на декілька секцій, наявність інвентарю та тренажерів дозволить любителям спорту з користю та комфортом проводити вільний час.
Начальник КП «Парковий культурно-спортивний комплекс» Володимир Снігур розповів: «Ми вже розпочали всі підготовчі роботи із спорудження спортивного майданчика по вул. Д.Січинського. Перш за все довелось зрізати самосіви та декілька дерев, які заважали. При розробці проекту майданчику, на жаль, їх неможливо було зберегти. Хотілося б наголосити, що після завершення будівництва ми обов’язково озеленимо прилеглу територію і висадимо ще більше дерев».
Згідно з проектом, внутрішній розмір майданчика становитиме 39×36м. На ньому буде все необхідне для гри у футбол, баскетбол, гандбол, волейбол чи теніс:
– Ворота та сітка для мініфутболу;
– Баскетбольні стенди та сітки;
– Волейбольно-тенісні стійки;
– Стадіонні сидіння.
Окрім цього, на території також встановлять ряд спортивних вуличних тренажерів:
– «Жим від грудей»;
– «Жим ногами»;
– «Маятник твістер»;
– «Повітряний ходок»;
– «Орбітек»;
– «Тренажер гребний»;
– «Станція Multifitness».
Нагадаймо, що схожий майданчик нещодавно відкрили на стадіоні «Харчовик», який знаходиться у парку культури та відпочинку ім. І. Франка.
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_0860-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_0865-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSC_0868-300x200.jpg)
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі