Садочок №3 закривають на карантин: на коронавірус захворіла одна з працівниць
Садочок №3 закривають на карантин: на коронавірус захворіла одна з працівниць
Дошкільний навчальний заклад №3 у Чорткові закривають на двотижневий карантин. Таке рішення прийняли на терміновому засіданні оперативного штабу по боротьбі із коронавірусом, котре відбулось сьогодні о 18:00. Причина – у однієї з працівниць садочку лабораторно підтвердили наявність хвороби Covid-19 в організмі.
Щойно з’явилась інформація про позитивний результат аналізу працівниці ДНЗ, міський голова Чорткова Володимир Шматько скликав засідання оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом, аби заслухати офіційну інформацію від епідеміологів та спільно вирішити, як діяти далі.
«Сьогодні підтвердили коронавірус у ще двох чортків’ян. Один чоловік повернувся із Польщі, перебував вдома на самоізоляції, мав підвищену температуру. Зараз його стан задовільний. Інша жінка – працівниця ДНЗ №3, теж мала підвищену температуру тіла, що викликало хвилювання.
Очевидно, що садочок треба закривати мінімум на два тижні та провести повну дезінфекцію приміщення. Вже працюємо над встановленням контактних осіб, яким робитимемо ПЛР-дослідження», – розповів лікар-епідеміолог Олег Голінатий.
До слова, за час карантину у межах Чортківського району на наявність коронавірусу в організмі вже протестовано близько тисячі людей.
Також на засіданні оперативного штабу попередньо обговорили можливість проведення випускного балу на площі Героїв Євромайдану, проте жодних рішень наразі не прийнято.
Вкотре наголошуємо, що хоч держава поступово пом’якшує карантин, це не означає, що коронавірус безслідно зникне з нашого життя. Ми повинні навчитись співіснувати разом з ним. Дотримуватись соціальної дистанції, у закритих приміщеннях обов’язково вдягати захисну маску, а також часто та ретельно мити руки. Ваша безпека лише у ваших руках.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі