Відбувся черговий прийом громадян
Очільник міста Володимир Шматько провів прийом громадян. Сьогодні на прийомі побували 15 жителів міста.
З проханням надати дозвіл на відключення від тепломережі та встановлення індивідуального опалення звернулись активні мешканці будинку по вул. В. Великого, 2 Б, де створено ОСББ. Представники цього будинку вже замінили водопровідні труби, встановили лічильники, проводять роботи з утеплення, а саме: частково замінили вікна й двері в під’їздах .
Володимир Петрович доручив начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Василю Воціховському з’ясувати стан справ по будинку та в рамках прийнятої міською радою Програми підтримки ОСББ у м. Чорткові на 2016-2020 роки, за якою вони можуть претендувати на співфінасування з міського бюджету, запропонував мешканцям допомогу з утепленням фасаду будинку. Згідно з Програмою, за умови проведення енергозберігаючих ремонтних робіт (утеплення фасаду будинку, даху)70 відсотків робіт буде профінансовано з міського бюджету, а 30 – оплатять мешканці.
“Ми обов’язково допоможемо жителям міста, які прагнуть змінити на краще своє місто. Своїм позитивним прикладом ви продемонструєте пасивним мешканцям, що завдяки проявленій ініціативі можна багато зробити для покращення умов свого житла. Таким небайдужим мешканцям міська влада обов’язково сприятиме”, – зазначив Володимир Шматько.
З подякою за плідну роботу та шанобливе ставлення до громадян, що звертаються до начальника управління соціального захисту, населення сім’ї та праці Ігора Грицика, прийшла жителька вул. Шевченка, 10.
Ряд звернень стосувались допомоги у працевлаштуванні.
По кожному зверненні надано вичерпні відповіді. Для питань, що потребують опрацювання, міський голова доручив відповідним структурним підрозділам оперативно розглянути їх та сприяти у вирішенні.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі