Володимир Шматько публічно прозвітував про роботу Чортківської міської ради у 2019 році
У неділю, 26 січня, у районному будинку культури ім. К.Рубчакової відбувся публічний звіт міського голови Володимира Шматька про роботу Чортківської міської ради за 2019 рік, а також звіт депутата Тернопільської обласної ради від Чорткова Любомира Білика за виконану роботу у минулому році.
Розпочинаючи звіт, Володимир Шматько зазначив: «Сьогодні ми покажемо, над чим працювали весь рік, а також розповімо, що робитимемо у 2020 році. У звіті детально проаналізовано кожну цифру, ви дізнаєтесь про кожну гривню як доходів, так і видатків. Тоді, сподіваюсь, ви зрозумієте, що у місті неможливо змінити все одночасно».
Міський голова детально зупинився на усіх аспектах діяльності у минулому році, презентував та прокоментував доходи і видатки по усіх галузях, роботу структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міста.
- Зокрема, міський голова зупинився на таких досягненнях:
- відкриття модернізованого Центру надання адміністративних послуг у фоє та кількох кабінетах міської ради у рамках проекту «U-LEAD з Європою»;
- повна термомодернізація ЗОШ №5 – утеплення стін та цоколю, встановлення індивідуального теплового пункту, заміна 9 дверей, часткова заміна покрівлі даху, заміна 260 вікон. Загальна вартість проекту – 11 млн 686 тис. грн, з них 8 млн – кредитні кошти від Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO, 1 млн 180 тис. грн – співфінансування з міського бюджету, 2 млн 707 тис. грн – грантові кошти від фонду E5P;
- завершується будівництво нового міського комунального ринку на території, де раніше було КП «Чортківський ККП» (вул. Гончара);
- Чортків отримав спеціалізований автомобіль для перевезення людей з обмеженою мобільністю (з інвалідністю), створено службу «Соціальне таксі»;
- розроблено та затверджено концепцію індустріального парку «Chortkiv-West», внесено в реєстр індустріальних парків;
- замінено та прокладено 2251 м водопровідних мереж по вул.: Мельничука, Ринок, Ст.Бандери, Шевченка, Синенького, Ягільницька;
- зроблено капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Незалежності. Із державного бюджету на ремонт було виділено 10 млн. грн;
- продовжуються роботи по будівництву каналізаційних очисних споруд;
- у 2019 році в Чорткові утворилось 15 ОСББ.
Опісля Володимир Шматько перейшов до обговорення проекту бюджету міста Чорткова на 2020 рік, звернувши увагу на заплановані доходи та видатки.
Далі про свою роботу як депутата Тернопільської обласної ради від Чорткова поінформував директор Чортківського державного медичного коледжу Любомир Білик.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі