Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» Чортків починає сезон із двох перемог
Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» Чортків починає сезон із двох перемог
У суботу та неділю, 26-27 жовтня, в спортивному комплексі «Економіст» проходили перші матчі Першої ліги Чемпіонату України з баскетболу між командами Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал Чортків та Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ, у якому господарі двічі впевнено перемогли – 94:75 та 91-59.
Чортків, напевно, ще ніколи не бачив баскетболу такого високого професійного рівня. Хоча, на превеликий жаль, не можемо констатувати, що вболівальників було багато. Цікаво, що у дорослій команді на професійному рівні дебютували три 15-річні гравці чортківського баскетбольного клубу «Кристал» – Максим Лось, Владислав Ніколайчук та Олег Драганчук, а також 19-річний Едуард Піжук, який теж пройшов чортківську баскетбольну школу.
У першому поєдинку перші дві чверті важко було виділити сильнішу команду. Шальки терезів постійно переважували то на користь одних, то на користь інших. Лише у третій частині гри чортківчани по-господарськи вийшли вперед, випередивши опонентів на 16 очок. Як би не старались ужгородці, скоротити відставання їм так і не вдалося. Ба більше, воно збільшилось до 19 очок, а табло зафіксувало фінальний результат 94:75.
У неділю, повторно граючи із ужгородцями, чортківчани відчували себе ще впевненіше. Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал не програв опонентам жодної секунди протягом всієї гри, постійно лідируючи. Господарі перемогли у перших трьох чвертях – 23-11, 27-18, 27-8, поступились лише в останній – 14:22. У результаті – 91:59 на користь чортківчан.
Фото Любомира Габруського, Chortkiv.city
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу …Читати даліКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?
Новий навчальний рік 2024-2025 рр. у школах Чортківської громади розпочнеться у вересні, як і …Читати даліУ 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліРЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської …Читати даліДОПОМАГАЄМО ЗСУ: ІЗ БЮДЖЕТУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ 500 ТИСЯЧ НА ДРОНИ
Чортківська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України звільняти українську землю від російських окупантів, …Читати далі