У Чорткові відбувся майстер-клас з надання першої допомоги!
Сьогодні, 16 вересня, на площі Героїв Євромайдану з нагоди відзначення Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги сімейною медициною Чортківщини спільно з Всесвітньою організацією Червоний Хрест проведено майстер-клас з надання першої допомоги.
Волонтер-інструктор Червоного Хреста Денис Хаблак провів серію майстер-класів з надання першої медичної допомоги. Розпочався захід з перевірки теоретичної обізнаності присутніх, які згодом мали змогу випробувати отримані знання на практиці, наприклад, зробити штучне дихання. Умовно надавши першу допомогу, присутні поділились враженнями.
«Складно це зробити, тому що манекен – не людина. Нерідко трапляються випадки, коли людині стає погано, тому потрібно знати, як допомогти», – говорить Наталія, відвідувачка майстер-класу.
Мешканка Чорткова, мати 2-річного Артема вважає, що почута інформація про необхідність вакцинації була дуже корисною і вона ще раз перегляне свою точку зору стосовного цієї теми.
Майстер-клас включив в себе 3 блоки:
- тренінг з надання першої медичної допомоги;
- консультації щодо вакцинації та практичні поради від сімейних лікарів;
- інформування про послуги Центру ПМСД та медичної реформи.
Також усі охочі могли безкоштовно виміряти артеріальний тиск та рівень цукру у крові.
За інформацією заступниці головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «ЦПМСД» Чортківської районної ради Наталії Ружніцької, схожий майстер-клас влаштували для медичних працівників. Згодом самі ж працівники ініціювали проведення безкоштовного майстер-класу для жителів та гостей Чорткова задля більшої обізнаності у питанні надання першої медичної допомоги.
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу …Читати даліКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?
Новий навчальний рік 2024-2025 рр. у школах Чортківської громади розпочнеться у вересні, як і …Читати даліУ 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліРЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської …Читати даліДОПОМАГАЄМО ЗСУ: ІЗ БЮДЖЕТУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ 500 ТИСЯЧ НА ДРОНИ
Чортківська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України звільняти українську землю від російських окупантів, …Читати далі