ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОБІЛЬНОСТІ !
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОБІЛЬНОСТІ – ще одна ініціатива, яку підтримує Чортківська міська рада та місто Чортків. Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це популяризація сталих видів транспорту, яка заохочує громади в рівній мірі враховувати потреби пішоходів, велосипедистів та автомобілістів.
Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у понад двох тисячах міст і сіл Європи та світу, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту і велосипедів – збільшувати.
Цьогорічний ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОБІЛЬНОСТІ вказує на безпечну ходьбу?♂️, їзду на велосипеді ?♂️ та користь, яку він може мати для нашого здоров’я, навколишнього середовища? та банківського балансу! Активні види транспорту, такі як ходьба та їзда на велосипеді, не мають викидів і допомагають підтримувати серце та тіло здоровими.
Міста, які сприяють ходьбі та їзді на велосипеді на приватному транспортному засобі, також були визнані більш привабливими, з меншими заторами та більш високою якістю життя.
Тож цього вересня, чому б вам не погуляти з нами та випробувати користь хотьби та велосипеда для себе?
В пятницю 20 вересня запрошуємо всіх жителів Чорткова залишити свій автомобіль дома , скористатися велосипедом, безкоштовним громадським транспортом або просто прогулятися пішки.
Протягом дня ви зможете долучитися до таких подій:
Марш за клімат – спільна загальноміська хода вулицею С.Бандери для привернення уваги до найбільшої екологічної загрози — зміну клімату та природних катаклізмів (аномальні температури, засухи, шквальні урагани), пов’язані з нею. Це унікальний шанс об’єднати наші голоси, щоб захистити своє право на безпечне довкілля, закликавши владу нашої держави до рішучих дій для протидії зміні клімату. Старт о 10.00 біля Домініканського костелу.
Відкрита лекція «Правила дорожнього руху для велосипедистів». Знання ПДР(Правил дорожнього руху) та їх дотримання є важливими складовими безпеки користувачів велосипеда. Завдяки цій лекції ви отримаєте нові знання та практичні поради , рекомендації щодо безпечних поїздок на велосипеді.Початок лекції о 11.00 біля Домініканського костелу.
Перегляд художнього фільму «Гірська жінка на війні». Фільм про 50-річну мешканку Ісландії на ім’я Хатла. Всі знають її, як диригента невеликого хору. Але за цим добропорядним образом ховається завзята екоактивістка, яка бореться з алюмінієвим заводом. Щоби захистити природу, вона готова і високовольтні дроти перерізати, і підкласти вибухівку, і з лука постріляти. Початок перегляду о 12.00 в приміщенні музею –їдальні «Пан Чартковський».
Велопробіг «Чортків та його околиці». Велоклуб «Каденс-Чортків» та Чортківська міська рада запрошують всіх мешканців нашого міста разом закрити велосезон у Чорткові завдяки спільній веломандрівці (12 км) .Старт о 12.00 з площі Героїв Євромайдану (центральна площа). Завершення пробігу буде по справжньому смачним і веселим , бо всі учасники візьмуть участь у Pasta Party. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tqARrToR73zAd6M2A
Приєднуйся до важливої для спільного майбутнього справи!
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі