Міська влада протидіє самозахвату землі
З метою недопущення порушень норм діючого земельного законодавства міський голова Володимир Шматько доручив начальниці відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Уляні Глущук спільно з начальницею відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища Роксоланою Губ’як створити комісію щодо встановленні фактів самовільного зайняття земельних ділянок на території м. Чорткова.
Під час роботи комісії було виявлено факт самовільного захоплення земельної ділянки загального користування по вул. Степана Бандери, орієнтовною площею 0,0142 га, яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорткова.
Провопорушницею виявилась Ганна Маржан. Громадянці належить земельна ділянка по вул. Степана Бандери, 54-Є , яку вона вирішила збільшити за рахунок земельної ділянки загального користування та розпочала встановлення огорожі та бетонної основи під неї.
Відділом земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища повідомлено Ганні Маржан, про те що самовільне зайняття земельної ділянки є адміністративним правопорушенням та його вчинення тягне за собою накладення штрафу, а також пред’явлено вимогу звільнити самовільно захоплену земельну ділянку. Однак, громадянка вкотре ігнорує вимоги міської влади, а роботи з встановлення огорожі й надалі проводяться.
З метою впливу на порушницю, до роботи комісії залучено державного інспектора у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Юрія Семенюка, який провів обстеження земельної ділянки. За результатом обстеження складено акт щодо порушення Ганною Маржан вимог земельного законодавства та повідомлено про забов’язання усунути вчинене нею адміністративне правопорушення.
Міський голова Володимир Шматько двічі телефонував на гарячу лінію 102 з повідомленням про самовільне зайняття земельної ділянки загального користування. На даний час заява знаходиться на стадії розгляду.
Відділом земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища міської ради вжито ряд заходів спрямованих на усунення порушень норм діючого земельного законодавства, а злісних правопорушників було притягнено до відповідальності.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі