У Чорткові побував Гуртобус
У неділю, 25 серпня, площа Героїв Євромайдану перетворилася на культурний простір для творчості. Сюди завітав мандрівний Гуртобус, який привіз мешканцям міста пізнавальні майстер-класи, креативні виставки, покази документальних фільмів та бібліотеку просто неба. По-іншому він ще називається Community Culture Bus. Це проєкт, який створив Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Посольством США у Києві.
Найбільше зацікавлених було біля локації майстер-класу з шовкографії. Всім охочим розповідали про технологію трафаретного друку, навіть більше, кожен міг спробувати створити картинку власноруч на листівці чи на футболці.
Наймолодші гості Гуртобуса, разом з організаторами, охоче малювали різноманітні картинки, які згодом будуть використані у створенні Міської Книги.
Для поціновувачів мистецтва, в мобільній галереї «Білий куб» діяла міні-виставка. Відвідувачі могли самостійно розмістити речі із повсякденного життя, які можна назвати неочевидними творами мистецтва.
Щоб помилуватися експонатами «ЖКГ-арту» організатори завітали в Дошкільний навчальний заклад №6 «Чебурашка», де представлене велике розмаїття лебедів із шин, саморобних стільців із пеньків та казкових персонажів вирізаних із дерева.
Любителі документального кіно могли прослухати лекцію відомого українського режисера Андрія Литвиненка про те, як самостійно зняти фільм. А ввечері на всіх чекав спільний перегляд документальної стрічки, яка отримала головний приз студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, «Заповідник Асканія»
Та безумовною «фішкою» заходу став борщ, який був приготовлений за таємним місцевим рецептом. Декілька годин поспіль начальниця відділу туризму Чортківської міської ради Оксана Свистун трудилася та варила страву. Всіх таємниць та секретів господиня звісно не розкриває, знаємо лише те, що борщ приготовлений за рецептом бабусі Оксани Адамівни. За відгуками гостей та проханнями добавки зрозуміло одне – страва вдалася на славу.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі