У Чорткові на горі Юрчинських піднято Державний Прапор України!
Сьогодні на горі Юрчинських відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України — головного символу нашої суверенної держави.
Освящення Національного стягу провів всечесний отець-декан церкви Святої Покрови Михайло Левкович спільно з священиками різних конфесій.
Почесне право підняти Державний Прапор України надали учням 11-го класу Чортківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича, переможцям Всеукраїнських олімпіад – Мельничук Софії, Білій Христині, Харьоку Олегу, Капушаку Владиславу та солдату військової частини А1915 Вівчарику Володимиру.
Із вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Володимир Шматько:
«Символічно, що освячення Державного Прапора відбувається напередодні Дня Незалежності нашої Батьківщини. Український стяг — головний символ нашої нації, він майорить над всіма державними установами нашої Батьківщини. Саме під синьо-жовтим прапором ми святкуємо перемоги та нагороджуємо наших героїв.
Я дуже хочу, щоб у найвищій точці Чорткова завжди майорів синьо-жовтий прапор – Державний Прапор України, а серце кожного українця сповнювалось гордості та поваги за Україну при погляді на нього.
Проте, найбільше моє бажання, щоб синьо-жовті кольори нашого знамена з’явилися у тих куточках України, де на превеликий жаль, військовослужбовці ООС захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави!
Бажаю усім нам, щоб сьогоднішнє національне свято додало нам сил подолати будь-які перешкоди та додало прагнення до єдності!
Слава Україні! Героям Слава!”.
Святкового настрою додали присутнім виступи учнів Чортківської музичної школи та народного аматорського хору «Благовіст».
27 ЛИПНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Лікарі, сестри та брати медичні, …Читати даліНАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛИ СОЦІАЛЬНО-ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЧОРТКІВ ЄДНАЄ»
Сьогодні, 26 липня, соціально-житловий комплекс «Чортків єднає», де у smart-квартирах проживає майже сотня українців …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ПОБУВАЛИ ЖУРНАЛІСТИ ІЗ ДЕСЯТИ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ
25 липня у Чорткові у рамках престуру побували журналісти регіональних видань із десяти областей …Читати даліЧИСТИМО МІСТО: У ЧОРТКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДЕМОНТОВУВАТИ НЕЗАКОННУ РЕКЛАМУ ТА МАФИ
У Чорткові знову демонтували десятки незаконних рекламних вивісок, банерів та одну тимчасову споруду (МАФ). …Читати даліВІТАЄМО ПАРТНЕРІВ: ЛАТВІЙСЬКА ВАЛМІЄРА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МІСТА
26-27 липня латвійське місто Валмієра відзначає 741 річницю заснування! Чортківська громада щиро бажає чудовому …Читати далі