Треті міські Дні сталої енергії!!!
21 червня 2019 року у Чорткові було проведено треті міські Дні сталої енергії в рамках Європейського тижня сталої енергії. Чортківська міська рада висловлює щиру подяку усім, хто долучився до проведення свята:
-громадськості у проведенні загальноміського забігу «Сортуємо сміття разом», до якого долучились організації міста, представники ОСББ та активні жителі міста, які були представлені в категорії «16+» та «30+»,
-найактивнішим учасникам марафону «21 день сортуємо сміття разом» за популяризацію заходів роздільного сортування сміття (15 організацій та 66 громадян),
– дитячим дошкільним закладам, які провели для найменших учасників свята естафети «Маленькі кроки – великі зміни»,
– міжнародні організації та партнери міста, які щорічно долучаються до свята та надають інформаційну та фінансову підтримку: «Угода Мерів – Схід», Програма розвитку Організації Об»єднаних Націй, Асоціація «Енергоефективні міста України», Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, міжнародна неурядова організація «350.org».
-міжнародній неурядовій організації «350.org», Українській кліматичній мережі за організаційну роботу у проведенні круглого столу «Чортків, 100% ВДЕ до 2050 року – перші кроки», у якій взяли участь представники громадських організацій, Тернопільської адміністрації, Управління статистики, центр з гідрометеорології та обговорили актуальні проблеми нашого міста у переході на відновлювальні джерела енергії.
Активна участь у заході яскраво показала, що та екологічна освіта, яка кілька років поспіль приділяється нашим містом, сприяє вихованню та формуванню екологічної культури підростаючого покоління, приносить свої плоди для усіх мешканців, які привчаються до охорони і збереження природи, до використання сучасних енергоефективних технологій та поновлювальних джерел енергії, і в решті решт допомагають усвідомити необхідність заощадження енергетичних ресурсів країни та збереження клімату і життя на Землі.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі