У Чорткові з’явилось «розумне» табло, яке показує графік руху маршруток
У Чорткові встановили перше електронне інформаційні табло з графіком руху маршруток на зупинці «Автобусна станція» (вул. Копичинецька). Невдовзі таке ж табло з’явиться і на зупинці «Центр» (неподалік супермаркету «Рукавичка, вул. Гончара). У перспективі «розумні» транспортні табло встановлять і на інших найбільш завантажених зупинках міста.
Нещодавно всі маршрутки, що курсують Чортковом, за кошти платників податків міста обладнали gps-трекерами, тож відтепер міська рада має доступ до наступної інформації: з якою періодичністю їздять водії, чи дотримуються графіку, чи їздять у мікрорайони, котрі називають нерентабельними (як-от, для прикладу, Бердо). Насправді змусити приватного перевізника, який є монополістом у Чорткові (ТОВ «Чортківське АТП 16142»), надавати дані сигналів своїх автобусів у відкритий доступ дуже складно. Адже договір між Чортківською міською радою та перевізником укладений ще у 2015 році, де такі умови не були прописані.
Старий договір діятиме до 2020 року, тож керівництво міста, розуміючи незадоволення мешканців Чорткова якістю транспортного сполучення, завдяки тривалим перемовинам змогло переконати перевізника у необхідності запровадження gps-системи, що дозволяє встановлювати інформаційні табло.
Відтепер в онлайн-режимі відстежується місцезнаходження всіх маршруток, система вираховує середню швидкість та відображає на інформаційному табло, через скільки приблизно приїде транспорт на цю зупинку. Інформація з транспортних засобів зчитується системою кожні 5 секунд. Якщо маршрутка різко змінює швидкість або робить непередбачену зупинку – відбувається додаткове зчитування координат. Кожні 10 секунд дані передаються на сервер.
Отож, на електронному інформаційному табло відображатиметься номер маршруту, напрямок руху автобуса (Синяково, Бердо, Залізничний вокзал, Борднетце і т.д.), а також час прибуття маршрутки на дану зупинку. Окрім того, табло обладнане Wi-Fi, камерою відеоспостереження та usb-виходом для зарядки смартфонів чи інших приладів.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі