У Чорткові гостюють діти із Польщі
Вчора, 13 травня, на запрошення директора Чортківського міського комунального центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» Ірини Григораш, за програмою обміну до Чорткова завітали вихованці спеціалізованого шкільного виховального осередку із польського міста Седльце.
Дев’ятеро дітей із двома вихователями – Монікою та Анною – приїхали в Україну на декілька днів, щоб познайомитися із своїми однолітками, дізнатися більше про нашу державу та місто, і весело провести час. Вчителі з Польщі мають змогу обмінятися освітнім та реабілітаційним досвідом із своїми колегами з центру «Дорога в життя».
Діти з радістю прийшли в гості до міського голови Володимира Шматька. Очільник міста розповів, що у Чорткові вже декілька років діє реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю «Дорога в життя». Тут діти отримують належну увагу та кваліфіковану допомогу від чуйних і досвідчений вихователів. Міська влада намагається створити дітям всі належні умови, зокрема зараз проводиться ремонт приміщень, а у близьких планах купівля спеціалізованого автобуса тощо.
Дітвора з Польщі ще декілька днів перебуватиме в Україні. Сьогодні, 14 травня, вони знайомитимуться із Тернополем, відвідають театр та прогуляються містом. До п’ятниці гості перебуватимуть в Чорткові, відвідають ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, спілкуватимуться з однолітками.
Представники польського реабілітаційного центру гостинно запросили вихованців та їх наставників із Чортківського центру «Дорога в життя» у гості, у містечко Седльце для подальшої плідної співпраці.
Ветеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати даліЗА ПАРКУВАННЯ НА АВТОБУСНІЙ ЗУПИНЦІ – ШТРАФ!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради продовжує виявляти недобросовісних водіїв, …Читати далі