У понеділок розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету Чорткова!
Сьогодні, 3 травня, у сесійній залі Чортківської міської ради відбулось засідання комісії, котра розглядала 23 проекти, що цьогоріч мешканці міста подали на Громадський бюджет.
Внаслідок тривалого обговорення, через невідповідність умовам подачі проектів, комісія відхилила 6 проектів. Тож до голосування допущено 17 ідей, котрі мають на меті зробити Чортків кращим. Вже у понеділок, 6 травня, розпочнеться голосування, яке триватиме до 20 числа цього ж місяця.
Перелік проектів, які допущено до голосування:
– Чортків енергоефективний
– Розумна зупинка – «5 школа»
– Набережна «Берізки»
– Пам’ятати мертвих, щоб любити живих. Впорядкування вхідної зони Залізничного цвинтаря
– Облаштування сучасного спортивно-оздоровчого еко-скверу біля ЗОШ №6
– Бабусина криниця
– Електромобілі – шлях до екологічно чистої громади Чорткова
– Перша міська школа гідів у Чорткові
– Створення відпочинково-паркувальної зони по вул. Коновальця
– Інклюзивний ігровий майданчик
– Реконструкція частини скверу біля пам’ятного знаку депортації українців
– Маркування вело маршрутів
– Естетичне облаштування міста, встановлення міні-копії Чортківського замку
– Літня мистецька школа
– Майстри пензля, які прославили Чортків та Україну: Леопольд Левицький, Александр Блондер та Яків Гніздовський
– Міська бібліотека для дітей №2. «Дитяча бібліотека – сучасний формат»
– Кінозал на Колійовій
Згодом детальніше ознайомитись із проектами можна буде за адресою: https://chortkiv-budget.e-dem.in.ua/#/projects
Нагадуємо, проголосувати за той чи інший проект можна електронно – через сторінку «Громадський проект» або у кабінеті №18 Чортківської міської ради, пред’явивши паспорт. Одна людина може проголосувати максимум за 2 проектів.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі