У міській раді обговорювали, як відзначатимуть військово-історичний фестиваль “Чортківська офензива”
У понеділок, 22 квітня, у сесійній залі Чортківської міської ради відбулось чергове засідання організаційного комітету щодо підготовки до відзначення 100-річчя Чортківської офензиви.
У засіданні взяли участь міський голова Володимир Шматько, заступник міського голови Роман Тимофій, начальниця Управління культури, релігії та туризму Ольга Дембіцька, заступник голови РДА Йосифа Овод, начальниця відділу культури, туризму, національностей та релігій Галина Чайківська, працівники міської ради, райдержадміністрації, представники ГО «Альтернатива-Чортків».
Попередньо вирішили, що військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива» повинен розпочатись у пятницю, 7 червня, у селі Ягільниця. Там буде офіційне відкриття фестивалю, виступ духового оркестру, невелика реконструкція бою.
У суботу, 8 червня, всі події фестивалю відбуватимуться вже у Чорткові. У центрі міста та на Ринковій площі діятиме Галицький ярмарок (схожий, як попереднього року), а у міській раді, ймовірно, проходитиме презентація книги Петра Федоришина «Дослідження історії Чорткова». Автор книги п. Федоришин працював над дослідженням історії Чорткова багато років.
Також заплановано виступ військового духового оркестру у Чортківському замку, екскурсії територією замку тощо.
У неділю, найімовірніше, зранку на центральній площі Героїв Євромайдану відбудеться бульбашкове шоу для дітей; парад героїв, у якому візьмуть участь військові та реконструктори бою, пройде маршем від РБК ім. К.Рубчакової до парку «Моклеків», що на вул. Білецькій. Саме на тій локації відбуватимуться основні події фестивалю – масштабна реконструкція бою та концерт.
Весь план заходів наразі орієнтовний, остаточна програма фестивалю узгоджуватиметься на наступних засіданнях організаційного комітету.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі