Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав із робочим візитом Чортків
У суботу, 16 березня, Чортків із робочим візитом відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Міністр разом із заступником міського голови Чорткова Романом Тимофієм, секретарем міської ради Ярославом Дзиндрою, народним депутатом України Олегом Барною, головою РДА Оксаною Чайчук та головою ОДА Степаном Барною оглянули об’їзну Чорткова, яку планують розпочати ремонтувати цього року, та зустрілись із громадськістю у стінах Чортківського державного медичного коледжу.
Потреба у капітальному ремонті об’їзної Чорткова, що є частиною траси міжнародного значення М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, була давно. Адже на цій ділянці дороги відбувається інтенсивний рух важкогабаритного транспорту. Голова ТОДА Степан Барна зазначив, що ремонт об’їзної дороги Чорткова покращить логістику із Чернівецькою областю.
«Я дуже радий, що за останні п’ять років Україна зробила фантастичні речі. Я щиро тішуся, що дороги, які зараз будуються по всій країні, будуються в рази дешевше, ніж це було раніше», – на цьому наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час спілкування з громадськістю у Чортківському державному медичному коледжі.
Депутат Тернопільської обласної ради, директор ЧДМК Любомир Білик, користуючись нагодою, попросив сприяння міністра у вирішенні кількох проблемних питань міста. Зокрема, ремонт дороги по вул. Незалежності, курсування потягу Інтерсіті Львів-Чернівці із заїздом у Чортків і передача або продаж території райавтодору у комунальну власність міста з метою перенесення туди всіх комунальних служб Чорткова.
«Зараз особливий акцент робиться на об’їзній дорозі Чорткова, – розпочав свою відповідь міністр. – Але у рамках дорожнього фонду на область передбачена субвенція орієнтовно 400 млн грн, 20% з яких можна використовувати на дороги міст. І якщо буде співфінансування із боку Чорткова, то, думаю, дорогу відремонтують. Стосовно потягу Львів-Чернівці, то тема потребує додаткового обговорення».
«Щодо покупки території райавтодору, – продовжив Володимир Омелян, – то, якщо Чортків знайде спільну мову із керівництвом області у даному питанні, то ми таке рішення тільки підтримаємо».
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі